Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az alábbi cikkhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az alábbi cikkhez és kommentekhez? Most ez komoly, hogy a férfiak ezt gondolják a nőkről?

Figyelt kérdés

[link]


kb dióhéjban, a nő a testén és vagináján kívül semmit se tud adni egy férfinak, harminc felett kb bújjon el.


2015. jan. 29. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom ezt, ha ez megnyugtat téged.
2015. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt értelmes pasi nem ezt gondolja.
2015. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

egész életében ezeket tudja adni a legtöbb maximum:D


de 30 fölött jó nők vannak :) sőőőt 40 fölött is,jobbak akár mint egy fiatal.

2015. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok. Igaz még fiatal és azt mondják a pasik perverzitása/szexvágya ilyenkor van a csúcson, de én sosem gondolok olyanra hogy lefeküdjek egy olyan lánnyal aki (bár lehet csinos) idegen és különösebb benyomást nem keltett
2015. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A cikk hülyeség. Már ott elegem lett, amikor azt írja, hogy mindenkinek a kikötőzös dolgok jutnak az eszébe, hát engem például soha nem vonzott ez a rész. De ami kiverte a biztosítékot, az arc összehasonlítós rész. Van olyan, hülye, aki elhisz, hogy a képeken ugyanaz a személy van?
2015. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mégis miért olvasol ilyeneket?

Hiszen pont az a cél, hogy a 30-on felüli nők pukkadozzanak, mivel az író csak álmodozik róluk, és soha nem kapott meg még egyet sem.

Én 39 éves nő vagyok, és tökéletesen elégedett vagyok a külsőmmel. Már nem lófrálok falatnyi miniszoknyában, és valóban nem füttyögnek utánam a férfiak. De ahogy az egyik kommentelő le is írta, nem ez fogja az önbizalmamat meghatározni. Van állásom, lakásom, kocsim, gyerekem férjem, járok jógázni, nincs egy deka súlyfelesleg sem rajtam. Nem fogom egy ilyen hülye cikk miatt elkaparni magam.

Valóban lehet, hogy a 40-es férfiak a 20 éves nőket szeretnék, de nem kapják meg. Vajon hány 40-es férfi tornászik rendszeresen, mint ahogy azt sok nő teszi? Ők azt képzelik, hogy nekik minden jár, mert mondjuk 40 éves korukra már van egy autójuk, a testüket meg fogadjuk el úgy, ahogy van. Ha meg netán mégis megkap egy 40-es pasi egy 20 éves nőt, azt sem gondolja komolyan. Hosszú távú kapcsolatban nem fog gondolkodni. A 20 éves kislányoknak meg pont az a problémájuk, hogy őket mindenki csak szexre akarja.

Egyszer regisztráltam egy nyelvgyakorló honlapon, fényképekkel, nem hazudtam, beírtam a koromat is. Mint megtudtam sokan társkereső honlapnak tartják, kb. 100 ajánlatot kaptam, hogy azonnal feleségül vennének.

Lejárt a szavatosságom? Hát, nem tudom, a férjem még mindig imád, és nagyon örül, amikor eljárok jógázni, napjában elmondja, hogy lepipálom akármelyik 20 évest. És még a gyerekeinek is én vagyok az anyja.

2015. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Kérlek, vess egy pillantást ide! Ez a nő Nancy Pinkerton. Gyermekkorában vitathatatlanul ő volt a legszebb lány az egész iskolában. Így ifjú korában az élete tele volt dicsőséggel, mindent megkapott. A fiúk azt mondták róla, hogy különleges, jó humorú, értelmes. De mindezt csak azért, mert dögös volt, és maradt is 40 éves koráig, midőn szépsége fakulni kezdett, rájött, hogy már annyira sem különleges vagy érdekes, mint egy mosott répa."
2015. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A ferfi is csak s f..zat tudja adni,ugyhogy nem kell elkeseredni.
2015. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban: eléggé sértőnek találom, hogy általánosit a cikk irója. Én például ha egy alulöltözött lányt meglátok, elsősorban az jut az eszembe, hogy nem veszi észre, hogy ezzel tárgyiasitja magát(jó, persze ebbe az is közrejátszhat, hogy aszexuális vagyok :D).

Másrészről pedig ez a tipikus himsoviniszta duma, ami egyenértékű a feminácizmussal. Forditsuk meg a kérdést: a mai modern világban a férfi tud mást is nyútani egy érett nőnek, mint a testét? NEM. A nők ugyanannyira önellátóak tudnak lenni, mint a férfiak. Plusz megnézném hogy a cikk irójának mennyire esik le az álla és robban el az ágyéka egy 55 éves kinai nő láttán, aki minimális sminkkel 20-nak néz ki. Ja, meg a MILF-eket sem kéne kifelejteni(bár ez a szó kicsit obszcén és degradáló, de rengeteg nő van aki 40 fölött is megőrzi a vonzerejét). Végső soron pedig, több nőt, mint férfit látni -nem csak Magyarországon, hanem világszerte- akik 40 éves korukban is vonzóak. Azért, mert a cikkiró kitett egy képet egy férfiról, aki 40 éves korában is jól néz ki, attól még kismilliónyi olyan hasonló korú férfit látni, akiben semmi vonzó sincs.

2015. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne olvass ilyen huffnágeles hímsoviniszta sz.rságokat. Normális férfi nem így gondolkodik, és szerencsére elég sok van belőlük is, nem csak ilyen megkeseredett nyomorékok léteznek, akiknek nem jut pina.
2015. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!