Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavarna, ha a barátotok sokkal intelligensebb lenne nálatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
pedig erre jó az esély ha a párja nem nő
2015. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En orulnek neki.
2015. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellé arrogánsan okoskodna is, mint apám, akkor igen. Bár bele sem vágnék egy ilyen kapcsolatba, ez már az elején kibukik.
2015. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna addig ameddig ezt el nem kezdi az orrom alá dörgölni tudatosan vagy tudatalatt..ha a pali normális én is sokat fejlődhetek mellette.
2015. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
nagy részben ez így van :D
2015. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oda vagyok az okos pasikért, szóval engem nem zavarna. Ráadásul sokat tanulhatnék tőle. :)
2015. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

VOlt barátnőmet egy picikét frusztrálta néha, de inkább mondanám játékos idegességnek mint frusztráltságnak, s tényleg nagyon ritkán.

Nem mondta... kiolvastam belőle.

Bár egy normális nőt/férfit sose zavarna ilyen párjában.

Minen a személyiségen múlik.

18F

2015. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
alapvetően imponálna, de nem tagadom, néha biztos hülyén érezném magam kicsit, ha SOKKAL intelligensebb lenne nálam. még ha ő nem is éreztetné a különbséget. nem vagyok hozzászokva, hogy valaki SOKKAL okosabb legyen nálam.
2015. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez csak annyi ő mindig tudja mit érzel, nem tanácsos hazudni neki( a hazugsám am sem logikus s egy kapcsolatban kifejezzetten hiperszánalmas), sokszor olvas belőled, a viták nagy részénél sokkal többet fog beszélni hisz tudja mit kell mondani, a viták ritkák lesznek ha normális vagy s eredményesek, nagyon nagyon de tényleg nagyon hasznos tanácsokat ad, segíteni tud bármilyen helyzetben...

Figyelj, tudnám sorolni de a lényeg, a pozitív dolgok sose zavarjanak. Nem az a pozitív okosabb, ő nagyon okos.

2015. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mellé nem beképzeld, pökhendi, nagyképű, és nem osztogatja az észt magas lóról, akkor nem, akkor inkább örülök neki, hogy ilyen, mert így bizonyára könnyebben érvényesül az életben.
2015. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!