Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még olyan lányok,...

Léteznek még olyan lányok, akiknek nem az jelenti a szórakozást, hogy kimennek a Margit szigetre bandázni és inni, vagy diszkózni?

Figyelt kérdés

Vannak még olyan lányok, akik nem isznak, hanem kulturáltak,

és elmondható róluk, hogy emberek valóban, és nem csak külsőre néznek ki annak?



2013. ápr. 20. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
igen,vannak olyanok akik a margitszigetre futni mennek ki
2013. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vannak, de sajnos kihalóban van az a faj.
2013. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelembe véve, hogy nem túl sok helyen van Margit sziget az országban, bizonyára akadnak ilyenek.
2013. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én pl nem vagyok ilyen... nálam más gondok vannak.
2013. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
én pl 18 éves csaj vok ilyenkor kéne élni bulizni,de valahogy nem foglalkoztat ez a dolog... régebben sokat buliztam ittam...de ahogy elnézem a kisebbeket...amiket csinálnak kiábrándultam h néha én is így berugtam vagy ehhez hasonló dolgok...és benőtt a fejem lágya h pia nélkül is jól tudom érezni magam... vagy ha iszok akkor is tudom hol a mérték...
2013. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

tudod mennyi olyan van, aki nem pesten él, rengeteg, bocs én csak a kérdésre válaszoltam

amúgy van pesti ismerősöm, nem jár oda N

2013. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
nekem az is egy fajtája a szórakozásnak, ha kimegyek pl.: a Margit-szigetre, és iszok egyet, sőt, ne adj Isten még "diszkózok" is. tudom-tudom, én vagyok a társadalom legalja,egy szenny, véres rákfene. Meg így már se kulturált nem lehetek, ember meg főleg nem. jessz (Y)
2013. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Here I am :D
2013. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a diszkóktól irtózok,ha a Margit szigetről van akkor inkább piknikezni járok ki és megnézni a nyuszikat(jó,tegnap egy mókusért voltam oda),de ha arról van szó akkor találkozok a barátaimmal és iszok

nem hiszem hogy ebben bármi rossz lenne,főleg hogy mellette bármikor eljárunk kiállítást nézni,könyveket venni,van olyan barátnőm akivel együtt járok vért adni

attól hogy szoktunk inni emberek vagyunk,előbb ismered meg a másikat,nem lehet elítélni csak azért az ember mert iszik a haverjaival

2013. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt nálunk nincs Margit sziget. Inni is csak módjával iszok. Max egy üdvözlő, vagy köszöntő pezsgőt. Ja meg alkoholmentes sört iszok. Bandázni sem járok, és külsőre sem vagyok akármilyen. Akkor én most létezek?
2013. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!