Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kéréssel kéne leszólíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kéréssel kéne leszólítani az utcán aki tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik de csak látásból ismerem a buszról. Általában reggel felszokott szállni a buszra de a tömeg miatt nem merem le szólítani. Így is zavarba vagyok hát még úgy. Ugyan ott szállok le hazafele ahol ő. Már gondolkodtam azon is hogy miután leszálltunk megszólítom csak nem tudom hogy milyen ürüggyel kéne elő állnom nem akarom hogy tolakodónak vagy esetleg rosszabbak nézzen ki a helyzet.


Fontos szóval csak normális válaszokat kérek. Előre is köszönöm!


2015. jan. 30. 17:44
 1/2 opened paradise ***** válasza:
"Te is ezzel a busszal utazol?"
2015. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CptTomato ***** válasza:
Jajj bocsánat kisasszony már hetek óta úgy elbűvölt hogy mindig itt szállok le nem tudna egy gyors útvonalat ide és ide, hogy hamarabb vissza találjak?
2015. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!