Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiu es koztem van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu es koztem van valami tobb mint baratsag de kevesebb mint egy kapcsolat. Mit tegyek? Osszejonek vele mert szimpatikus csak o olyan h kihasznaja a lanyokat . Hadjam menni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. én 2,5 évig voltam totál belezúgva egy srácba aki csak hitegetett. Aztán kb 3-4 hónapig 2 év után megcsókolt, hát kepzelheted mennyire örültem. Az első csókomat tőle kaptam, fülig szerelmes voltam. Mindeközben barátnője volt, én tudtam róla, de hát szerettem a srácot meg ő is szidta a barátnőjét. Nem sokkal később szakítottak. Tök örültem h végre 2,5 év után enyém lehet. Mindenki mondta h bárkit csak őt ne. Tényleg nem illettünk össze, ő 3x járta a kilencediket én kitűnő tanuló vagyok.. Ezt tudtam h nem kene meg h ha más lányt ilyen könnyen megcsal, akkor engem is megfog.

Volt egy másik lány aki szerelmes volt belé (vele tényleg összeillenek)..a srác ezt a lányt elmondta mindenféle k*rvának, hogy minden második héten más pasija van (egyébként tényleg)..ezt elvileg a lánynak is megmondta.. 3 nap múlva összejöttek. Aztán azt a csajt is megcsalta velem 2x-3x. (engem ne r*bancozzatok le, szerelmes voltam). De egy idő után elegem lett ebből, rájöttem h nem akarok a második lenni. Otthagytam. Több volt mint barátság, de kevesebb mint kapcsolat. Őrülten szerettem éveken át. De a józan ész döntött. Többet érdemlek. Azóta lassan 2 éve együtt él azzal a lánnyal, nekem lassan 1 éve más barátom van. Ebből az esetből nagyon sokat tanulTam :) [egyébként amikor kavartunk, én éppen hogy betöltöttem a 14et, ő 17 volt. Kb 11 éves korom óta szerettem és a saját döntésem volt hogy kösz, nem kérek ebből]

Visszatérve a kérdésedre, hagyd menni! Ha olyan, aki kihasználja a lányokat, akkor téged is ki fog. Nehéz lesz, de szerintem ez lenne a legjobb megoldás :) de te tudod! Bármit teszel, csak tanulsz belőle :)

16/L

2015. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!