Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétéves kapcsolatba belefér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétéves kapcsolatba belefér, hogy megmondom, hogy nem tetszik így a haja?

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülye kérdés, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. :D

A barátommal (22 éves) 2 éve vagyunk együtt. Mikor megismerkedtünk, és utána még kb 1 évig, rövid haja volt, nagyon jól állt neki. Kb egy éve elkezdte növeszteni, nem hosszúra, de félhosszúra. Egyszer volt fodrásznál, már örültem, de akkor is csak a végéből vágatott kicsit, továbbra is félhosszú a haja. Persze így is ugyanúgy szeretem meg semmi baj nincs vele, nehogy azt higgyétek, hogy a haja miatt már nem is kell :D Csak egyszerűen úgy vagyok vele, hogy szerintem sokkal de sokkal jobban állt neki a rövid haj, külsőleg sokkal jobban tetszett úgy, szerintem nem neki való ez a félhosszú.

Szerintetek így 2 év után belefér, hogy ezt - finoman - elmondjam neki, vagy sértődés lenne a dologból? Tudom, hogy az ő haja és azt csinál vele amit akar, és annyira nem is zavar, de azért szívesen megemlíteném neki, hogy nekem ez a stílus annyira nem jön be... Szerintetek megmondjam neki?


2013. jan. 2. 09:23
 1/4 ASOT ***** válasza:
bele
2013. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alap, hogy egy kapcsolatban ezt megbeszélik. Nem is kell ahhoz 2 év...
2013. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán. Csak akkor ne úgy mondd, hogy a jelenlegi haja sz*r és nem áll jól neki, hanem hogy az előző mennyire jó volt és huuu ááá :D
2013. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindíg megkérdezem a páromtól hogy milyen legyek hogy szeretne látni.Biztos hogy ő is tetszeni akar neked,tehát szerintem, mondd meg neki,hogyan tetszik!
2013. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!