Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen vagy más is tett ilyet?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk egy lány miatt, (állítása szerint barátok).

Na mármost én nem tudok belenyugodni, hogy ki akar velem békülni, de mégis a csajjal találkozik...

Nem akarok már a páromtól semmit... (nem tudnék megbízni benne)

De viszont szét akarom választani ezzel a csajjal.

Szerintetek nagyon bunkó dolog ez? :D

De úgy vagyok vele, ha a csajnak van képe belepofátlankodni a kapcsolatunkba akkor én miért ne tegyem meg velük? :D


2015. jan. 31. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy, már megbocsáss és éretlen is.
2015. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jogos de bunkóság
2015. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert ők ilyen szánalmasak, még nem kéne neked is lesüllyedni a szintjükre. De ez csak ez én véleményem.
2015. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi közöd van ahhoz, hogy az exed kivel barátkozik? Amúgy van egy olyan tippem, hogy ha rájön, téged küld el magától, és nem őt. Mindenesetre az ötlet tiszta gyökérség.


23/F

2015. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos lenne egy kis leckéztetés, de attól még mindig csak ugyanolyan szemét lennél, mint az a másik lány. Szóval inkább hagyd őket, szerintem. Jobban jársz.
2015. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez az elet cica.Egy normalis ember felfogja,hogy lejart az ideje.Keress mast,az uj kapcsolatba fektetsd az eneergiad.
2015. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
35f
2015. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy az aki egy másik kérdésnél azt hazudta, hogy terhes.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem az nem én vagyok. :D

De akkor másnak is van ilyen gondja :D

2015. jan. 31. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!