Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek szerelmi bánata volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szerelmi bánata volt, azt nem vigasztalja az a tudat, hogy az életünk véges?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
AZ csak még rosszabb tudni, mert így időnk se sok maradt.
2014. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akinek mély bánata van, az elvész a jelenben a múltat kémlelve. Az nem tekint előre.
2014. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakitas olyan mint mikor meghal vkid. Tudni kell gyaszolni majd tovabb lepni. Van aki gyorsan kepes ra van akinek evek lennek. Olyankor nem az erdekel milyen hosszu az elet. Lehet masnap elut egy busz... na bummm...
2014. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én le is akartam rövidíteni :D de ha belegondolsz akkor inkább azt látod: "még 80 évig kell egyedül lennem"...hidd el nem előnyös erre gondolni :)
2014. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán vigasztalónak hangzik, valóban...
2014. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az.:)
2014. dec. 4. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem vigasztal...

Nem örök időkön át leszek egyedül, a szerelmem nélkül, hanem csak X évig, ami egyébként nem olyan sok azt nézve, hogy tönkretesszük a Földünket.


19/L

2014. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!