Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet? 18/L

Figyelt kérdés
Járok matek érettségi előkészítőre és megtetszett egy srác ott, szerintetek jó ötlet ha legközelebb felveszek valami csinosabb ruhát és oda ülök mellé, megkérem, hogy magyarázzon el valamit mert nem értettem meg... Csak attól félek hogy nem tetszem majd neki és tolakodónak tart vagy nem veszi észre, hogy tetszik nekem és azt hiszi majd, hogy cél nélkül csak úgy ültem oda
2015. febr. 2. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
a pasik nem olyanok mint a nők... az ilyesmit mindenki szeretni és jól esik, nem fog elutasítani ha jól nézel ki.
2015. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
hát már bocs de gondolom ő is azért jár oda mert nem tuggya a matekot szóval ez a lehető legroszabb megoldás.
2015. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szerintem meg nagyon jó ötlet, attól még, hogy érettségi előkészítőre jár lehet jó matekból. Én is jártam érettségi előkészítőre, mert emelteztem matekból.

Valakinek itt viszont nem ártana egy nyelvtan előkészítő, úgy látom.

2015. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet mert majd jol megdug,és tőled is szánalmas dolog lenne nem öszinte segitséget kérni,csak azért kérdezni valmit hogy kozelebb kerulj hozzá szánalmas lenne.
2015. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rsag ***** válasza:
ha már ennyire le akarod szólítani, menj oda és tedd meg.... A pasik 90%-a nem veszi a jeleket. Feleslegesen túlbonyolítod.
2015. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 demonlord90 válasza:

nyugodtan kérd meg rá, biztosan szívesen segít. utána viszont várd meg, h ő lépjen (legalábbis mutasson jeleket), mert a segítség még nem feltétlen jelent vonzalmat is. Majd látod, hogy viselkedik :)


Nyelvtanzseni: az érettségi előkészítő nem feltétlen egyenlő a korrepetálással

2015. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!