Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem sok a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem sok a 3 majdnem 4 év?

Figyelt kérdés

Én 15 vagyok,két hónap múlva leszek 16,ő 19.Én még csak most kezdtem a középiskolát,ő nemsokára egyetemre megy majd.Nem sok ez a korkülönbség?Félek,hogy ezért nem akar majd semmit tőlem.Szerintetek?

15/L


2010. febr. 9. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
ez pont ideális :)
2010. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem ebben a korban még sok. anyukam idegbajt kapott, amikor megtudta, h 15 évesen kavartam 1 19 éves pasival. de én is megijedtem, amikor megtudtam, h hany eves. sztem nem akar majd leallni 1 csoknal. neked meg még sztem legalabb 1 evet varni kellene a szex-el.
2010. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem sok, én is ennyi idős voltam pont, mint Te, amikor összejöttem 5 évvel idősebb barátommal.
2010. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9évvel idősebb a barátom és imádjuk egymást..nemszámít a kor!ne foglalkozz csak a saját érzéseiddel!18/L
2010. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztosan hallottad már,hogy a fiúk később érnek!;) Egy veled egyidős srác agyilag még 12-13 éves szinten van!Persze van kivétel. Én nem is szeretem a velem egy idős fiúkat,min. 1-2 évvel legyen idősebb tőlem. A mostani párom is másfél évvel idősebb.

18/L

2010. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok..

Persze az ilyen idős fiúk másra is vágynak már amire lehet te még nem. Ne hagyd magad!Csak akkor menj bele "felnőttes" dolgokba ha biztosan szeretnéd és ne csak azért,mert "neki erre szüksége van"!Remélem boldog leszel ezzel a sráccal!:)

2010. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hat, azért 1 15 éves jarhat pl. 1 17 évessel, de nem kell 19 éves. sztem.. azoknak már elvárásai vannak.
2010. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl sok...ráfázol.f/16
2010. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az eddigi leghosszabb kapcsolatomban /4 év/ pontosan ennyi volt a korkülönbség, amikor összejöttünk én is 15 voltam, ő 19. Ha szeretitek egymást, és összetudtok hangolódni akkor nem lehet gond. Ez azért elég hamar kiderül.
2010. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!