Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen hova lehet szórakozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hova lehet szórakozni/ismerkedni menni? (házibulin kívül)

Figyelt kérdés

Az összes szórakozóhely/diszkó Pesten 18 karikás, nem engednek be. Nem vagyok pesti, de a délebbi részre, még a belvárosba talán bejutok, de messzebb nem igazán. Mondanátok helyeket, ahova biztos beengednek 16 évesen?


Szeretnénk néhány barátnőmmel együtt bulizni, ismerkedni, pasizni, de nem nagyon van rá lehetőség, pedig kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet egy nagy(obb) buliban ott lenni, bármit csinálni, mert úgyse ismernek, csak azok, akikkel mentél.

Néha a suli szervez "partykat", de oda azért nem mennék olyan szívesen, mert ott túl sok mindenkit ismerek.


2015. febr. 2. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Fürdőkben

Rendezvenyeken

Koripályán

Hirtelen ennyi jutott eszembe

2015. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja,a buli részt nem olvastam. :D

De a furdokben is van esti buli heti 1x,oda tuti bejuttok, csak nem olcsó ..

Koris bulikról is látok mostanában képeket.

De miért bulin akarsz ismerkedni? :(

Ittasan ittasakkal..

2015. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen 16-os a belépés. Egyébként ha kicsíped normálisan magad, nem fogják elkérni a személyid, szép lányokat mindenhova beengednek..
2015. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első-második: Igazából úgy érzem, hogy nem akarom beleélni magam abba, hogy komoly kapcsolatom legyen, ezért így valószínű kisebb lenne a csalódás, és azért valamicske hátha összejön közben :)
2015. febr. 2. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: mondanál konkrét helyeket? Már mondtam, hogy nem vagyok pesti, így fogalmam sincs, hogy egyáltalán hol keressem, nekem a tudásom kifogyott azzal, hogy Morrison's Liget, ami 18as.
2015. febr. 2. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Több helyet is fel tudnék sorolni,ahova tuti nem jut be.

21 evesen mai napig elkerik a személyimet.

Itt kezdődik a normális szórakozóhely fogalma nàlam.


Amúgy még az sem rossz,ha csak beültök valami pub-ba /kocsmába ,ott tán még könnyebb is ismerkedni

2015. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen létezett olyan,hogy living room.. 16-os volt.

De amúgy keress rá, hogy 16-os budapesti szórakozóhelyek, és ha találtál párat, utána kérj itt róla velemenyt

2015. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!