Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek igy boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek igy boldog?

Figyelt kérdés
A tortenetem annyi, hogy talalkoztam azzal a sraccal, akire mindig is vagytam (kivul, belul tokeletes volt a szamomra). A gond ott rejlett, hogy eletem egyik legbenabb szakaszaban talalkoztunk, es bar elore tudtam, hogy egy kapcsolat a legutolso dolog, amire szuksegem van, megis belementem, mert nyilvan szerelmesek lettunk egymasba. Szakitottam vele, probaltam annyira elnyomni magamtol, hogy legalabb ot ne bantsam majd a vegen. Nagyon gyorsan tovabblepett, nekem viszont nem megy. Hosszu ido telt el azota (majdnem egy ev), es akarkivel talalkozom, ugy erzem, soha senki nem fogja megutni a szintjet. Ezert nem is eroltetem egy darabig ezt a kapcsolatosdit. A kerdesem annyi, hogy hogyan tudnek ugy a leheto legboldogabban elni, hogy ez tuske bennem van (mindent probaltam, barmennyire is szegyellem es hulyeseg ez az egesz, es akarmennyire is akarom, nem tudom kiverni a fejembol)? Lehetseges igy boldogan elni? Hogyan lehetnek "teljes" egyedul, kapcsolat nelkul? 22/L
2015. febr. 2. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Just woman logic.


Találd meg az álompárod,lökd el magadtól aztán sírj utána..

2015. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már túl léptél ezen a szakaszodon akkor lehet,hogy megpróbálhatnátok mégegyszer.

Esetleg írj rá

2015. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt jól elb**tad. Megtaláltad a tökéletes srácot, aztán kidobtad, mert "nem kell kapcsolat"... ezt sosem értem, komolyan ahhoz kell kötni, hogy összejövök-e a SZERELMEMMEL, hogy éppen AKAROK e kapcsolatot, vagy nem? Ha kijelentem, hogy nekem nincs szükségem kapcsolatra, és a sors összehoz életem szerelmével, akkor utasítsam el a francba, csak mert éppen rossz szakaszban vagyok? Inkább úgy kéne lennie, hogy ha szerelmes leszek valakibe, akkor összejövünk, ha nem, akkor pedig jó egyedül. Szerintem ez egyszerűbb lenne...

Amúgy, csak rajtad múlik, hogy képes vagy e tovább lépni. De most Ő hiányzik, vagy a kapcsolat? Mert nem mindegy.

2015. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő hiányzik. Köszönöm a válaszokat!! :)
2015. febr. 2. 21:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy meg senki sem valaszolt igazan a feltett kerdesre. Tehat tovabbra is varom a valaszokat. :)
2015. febr. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!