Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom úgy, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom úgy, hogy mindenki olyan boldog körülöttem?

Figyelt kérdés
... mialatt én olyannyira letargikus vagyok. A tinik az utcán, a titkos szerelmesek a kis pizzériákban, a hírességek, stb. mind-mind olyan boldogok, csak úgy sugárzik róluk. Félreértés ne essék, nem irigykedem, legyenek is azok, csak én miért vagyok ennyire elbaltázott szomorú?

2015. jan. 8. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

"titkos szerelmesek a kis pizzériákban"

Ezt a történetet te találtad ki..?

2015. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is szomorú vagyok sokszor.

És hidd el, nekik sem tökéletes az életük, mindenkinek vannak problémái, ha te nem is látod azokat.

2015. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, látod ennyire le vagyok taglózva, csak ilyen hülyeségek jutnak eszembe.

Nálam ez pszichés is, mert depressziós vagyok. Objektíve van egy szép kis családom, állásom, még a telet is szeretem, de mégis képes vagyok teljesen elkenődni.

2015. jan. 8. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor minden ismerős tölti fel a gyerekéről meg a házasságáról a fényképet, és a legnyomorékabb srác is évek óta kapcsolatban van, minden korombeli lány foglalt már, én meg sehova se jutok... priceless... 24/F
2015. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nem mindenki mutatja ki, ha boldogtalan - én pl ha szomorú vagyok akkor max. itthon sírok meg depizek, a külvilágban élem az életemet ahogy kell, és egy kívülállónak lehet hogy úgy tűnik, hogy én vagyok a legvidámabb ember a világon és nincs semmi problémám :) szóval nem vagy egyedül kérdező, csak ha látsz valakit az utcán nem látsz be az életébe
2015. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod,miért vagy szomorú,lehangolt.De én inkább úgy látom,hogy az emberek többsége nem boldog.Ilyen beprogramozott életet élnek.Persze látok boldog embert is,bár lehet nem is boldog,csak azt mutatja.
2015. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tegyél érte, hogy boldog legyél :)
2015. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!