Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit jelent az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit jelent az ilyen viselkedés? Lefordítanátok nekem?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, 30 éves. Én 27 vagyok. Kb. egy éve ismerjük egymást, hetente több alkalommal találkozunk, de nem magunk miatt, hanem egyéb okból. Szinte első találkozásunk óta van köztünk valami kölcsönös szimpátia, mindig a szemembe néz, sokat mosolyog rám, érdeklődik, hogy mi van velem, stb. Nyáron már ott tartottunk, hogy gyakran összeakadt a tekintetünk akkor is, ha épp nem beszélgettünk, a gesztusainkkal határozottan "flörtöltünk" egymással. Állandóan kereste a társaságom, nem hagyott hazamenni, mindig utánam szólt, kérdezett, újra meg újra, csak hogy pár percet még együtt legyünk.

Szóban azonban változatlanul csak olyan témákról beszélgettünk, ami a találkozásunk okával függ össze, nem pedig kettőnkkel, vagy esetleg rólam érdeklődött, általános témákról. (Magáról soha nem beszél...)

Így teltek a hónapok, vártam, majd csak lép valamit, valami KONKRÉTAT, de a szavak nélküli flörtön túl továbbra sem történt semmi. Néha azon kaptam, hogy komoran néz engem, mintha gondolkodna valamin...

Aztán egyre kevesebbszer jött oda hozzám beszélgetni.

Lassan elfogadtam, hogy ebből se lesz semmi. Már nem "fogtam" a flörtjeleit, igyekeztem távolodni tőle, mielőtt belecsavarodok. Csak a minimumot beszélgettem vele, kerültem, amennyire lehetett. De minden alkalommal, amikor már kezdtem volna beletörődni, újra meg újra jött, érdeklődve, mosolyogva, én meg újra reménykedni kezdtem...


Most ott tartok, hogy oda vagyok érte, de közben meg utálom. Nem tudunk nem találkozni (mostanság még az utcán is állandóan belebotlok), bele vagyok zúgva, de élnem kéne az életem. Viszont más pasikat észre se veszek, ő meg nem lép.


Miért csinálja ezt? Gyáva lenne? Fog vajon valaha kezdeményezni, vagy ha eddig nem tette, ezután se várjam? Létezik ilyen, hogy egy pasi hónapokon át flörtöl egy nővel anélkül, hogy valóban akarna valamit? Ti csináltatok már ilyet? Miért?

Sose volt gondom a pasikkal, de ő kikészít, és nem értem. Lefordítaná nekem valaki, hogy most mit akar, vagy épp nem akar?


Köszi a válaszokat!



2015. febr. 3. 20:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Lépj te. Kezdeményezz te.

Persze az is lehet, hogy csak kedves veled, és belemagyarázol a kedvességébe egy csomó minden. De ha nem lépsz, akkor ez nem fog kiderülni.

2015. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Hol van az a sokat emlegetett egyenjogúság? Nem gyáva, csak várja a te lépésedet. Tedd meg!
2015. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nős.
2015. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
3-as, most ezt miért kellett?
2015. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3:

Oké, de ha mondjuk nős, akkor miért csinálja? Én nem tapadok rá, mindig ő jön...

2015. febr. 3. 20:26
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg nem kapott Tőled egyértelmű bátorítást. Persze utánanézhetnél, hogy nem nős-e.
2015. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

Egy nagyon jó barátod van,aki történetesen férfi.

Ritka az ilyen kapcsolat,meg kell becsülni!

2015. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Ne hallgass a károgókra! LÉPJ!!!
2015. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

A pasiknál a "kedves vagyok egy csajjal" kategóriába belefér a nő hosszadalmas bámulása csípőtájékon? Mert ha igen, akkor valószínűleg tényleg én értettem félre a jelzéseit... ;)


Egyébként ha ÉN nem lennék gyáva kezdeményezni, már rég megtettem volna. De a 27 évem alatt eddig sose kellett ilyet tennem, azt se tudom, hogy kell. :(

2015. febr. 3. 20:36
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Az én meglátásom szerint,azért nem lép,mert,ha megtenné,akkor a későbbiekben gondja lehet belőle.Magyarul,van felesége,vagy élettársa.

Hogy miért teszi ezt veled? Látja,hogy megteheti és mindig el tudja "csavarni a fejed" - egyrészt jólesik neki önbizalmat ad,másrészt tudja,hogy bármikor megkaphat,azaz "biztonságban" érzi magát a nők terén.

Nyilván fontosabb neki az az élete amiben jelenleg van - és ezért nem tesz lépést feléd...nem is fog,hacsak nem otthon széthullik minden - akkor jön és ott vagy Te.

Játszik veled,mert megteheti.

Állj elé és állítsd kész tények elé,hogy akar-e valamit vagy sem.

Amennyiben ezt megteszed,számolj azzal,hogy megszűnik a varázs,ami jelenleg jóleső érzés a Te életedben is.

2015. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!