Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány 1 év alatt 5 pasival létesített szexuális kapcsolatot, azt már lehet könnyűvérűnek nevezni?

Figyelt kérdés
Ezek inkább pár alkalmas kapcsolatok voltak, illetve egy szexpartner jellegű.
2015. febr. 3. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
yapp
2015. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bárminek nevezheted, csak nem biztos hogy igaz rá.
2015. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam egy lány csakis onnantól lesz könnyűvérű, miután kiderül, hogy vashiányos. Ez még nem számít annak.
2015. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre én másik szót ismerek
2015. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, ha akarod nevezheted annak.
2015. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 PearlDiver ***** válasza:
Igen én könnyűvérűnek gondolnám. Valóban szebb szó, mint a r*banc, hiszen ezért nem ítélem el vagy ilyesmi, max nem foglalkozom vele.
2015. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem is könnyűvérű.


L20

2015. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Nem vagyok álszent, nem mondom hogy nem lehet egyéjszakás kalandja egy nőnek (bár én magam nem vállalnám be) de azért 5 pasi egy év alatt... Még 5 év alatt is sokallom. :D
2015. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10 volt egy évben, amikor nagyon rossz állapotban elhagytak, hát, így sikerült elterelnem a gondolataim. Ezen kívül amúgy két fiúval feküdtem le, szerelemből, az egyikkel jelenleg is együtt vagyok.

Akkor valóban könnyűvérű voltam, ezt nem lehet tagadni, csak arra próbálok kilyukadni, hogy ennyi információ alapján nem kell elítélni valakit.

2015. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De el kell. Aki jobbra-balra b_szik mindenkivel mert őt csalódás érte ahelyett hogy leülne és átgondolná hogy miért történt, és mit tehetett volna ellene, az igenis könnyűvérű. Főleg ha a 10 közül valamelyik pasinak komolyabb szándéka is volt (esetleg többnek) és nekik ugyanolyan csalódást okozol. Nem értem miért van ennyi rongy manapság.
2015. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!