Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy megváltozott a férfiakról való elképzelése a legtöbb nőknek?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a legtöbb kapcsolatban a férfi már nem azt a szerepet kapja, mint anno, hogy védelmezi óvja a párját, szereti és becsüli.

Teljesen más elvárások vannak, a férfi csak arra jó hogy pózoljon vele a nő a szórakozóhelyeken, az utcán vagy bárhol, és kezeli leginkább úgy mint egy havert, aki esténként megdugja és ennyi.

Remélem értitek mit akarok ezzel mondani, persze nem mindenki ilyen de a legtöbb nő tényleg nem vágyik már túlzott érzelmekre, inkább a felszínesség a fontos, meg hogy ki legyenek elégítve szex terén.

Szerintetek miért van ez?



2015. febr. 4. 16:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10

Én nem csalódtam senkiben...

Nagyon sok nővel beszélgettem/beszélgetek, és mikor szóba kerül a férfi-nő kapcsolat, csak lesek mikor olyanokat mondanak hogy kinevetik amiért pár randi után kifejti az érzelmeit a férfi.

És tényleg a legtöbb nőnek saját bevallása szerint csak az a fontos hogy menő legyen, és az ágyban is jól teljesítsen a partnere, az már csak mellékes ha ép szereti, vagy becsüli.

2015. febr. 4. 16:53
 12/15 Rékcsi ***** válasza:
77%
Az ilyeneket nem nevezem nőnek, hiába huszonévesek. Én pont azért szeretem a barátomat, mert megvéd, szeret és megbecsül, nem pedig csak pózolni akar velem, majd megdugni. Ezzel arra akartam kilyukadni, h mi lányok/nők is azt vesszük észre a pasikon (mivel ezeket nem nevezem férfiaknak), h csak ennyit akarnak, ha meg a nőnek jó fizetése van, akkor a pénzét is (nem egy ilyen kapcsolatot ismerek). Szóval meg kell értenetek, h mind két nem megváltozott, a külsőségek számítanak, a pénz, a rang és belső akár rohadhat is. A normális emberek pedig megpróbálnak sok csalódáson keresztül elvergődni, ahhoz, aki megérdemli őket és aki megérdemli őt :)
2015. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Rékcsi ***** válasza:
És akit megérdemelnek*
2015. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9-es: de ez pont azért van, mert a legtöbb nő az nem való komoly kapcsolatra. A kivételeknek pedig jár a tisztelet!
2015. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Rékcsi ***** válasza:
Ti vagytok felháborodva? Ti nevezitek magatokat férfinak? Leszavazzátok a kommentemet, ami amúgy teljesen normális, egyet is ért a problémával, erre két privát üzit is kapok, az egyik a nemi életemet ócsárolja, a másik meg le*urváz... Ti aztán férfiak vagytok...
2015. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!