Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nem szeretik a félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem szeretik a félénk, gátlásos férfiakat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Ki nem állhatom a gátlásos férfiakat. Akárhánnyal volt dolgom, mind azt akarta, hogy én hozzam egyenesbe az elcseszett kis életét. Na erről szó se lehet. Én se várom el tőle, hogy az enyém megoldja, akkor ez működjön oda-vissza.


A határozott férfiakat szeretem, akik tisztában vannak magukkal, tudják hogy hol a helyük a világban és ha ez nem tetszik, akkor nem siránkoznak meg behúzódnak a kis csigaházukba, hanem tesznek érte, hogy változzon.

Persze lehet, hogy van olyan nő is, aki pont a félénk pasikra bukik. De ez az elenyésző kisebbség.

2015. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Attól, hogy valaki gátlásos nem akarja mással megoldatni a problémáit.

Na mindegy, akkor egyedül élem le az életem.

2015. febr. 4. 19:47
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ki nem állhatom a gátlásos férfiakat. Akárhánnyal volt dolgom, mind azt akarta, hogy én hozzam egyenesbe az elcseszett kis életét. "


Arról mi a véleményed, amikor nők anyagilag kihasználnak férfiakat? Azon is ki vagy így akadva?!

2015. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!