Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz már vége annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már vége annak hogy a legtöbb férfi ész nélkül lohol a nők után?

Figyelt kérdés

Ezért vannak a nők elszállva maguktól mert mindenhonnan a női test, szexualitás folyik ránk, a férfiak meg lecsapnak minden jött ment semmirekellő nőre, szinte tálcán kínálva magukat, ez már rég nem udvarlás meg kezdeményezés...ez már marhavásár, ahol a nő válogat, max az a nő nem válogat a jelentkezők közül aki nem is akar, mert a lehetőség (ritka extrém esetektől eltekintve) mindegyiknek adott, én azt látom ezt egyre több férfi ismeri fel hogy valami nem stimmel, de változás mikor lesz? Mi kell ahhoz hogy legyen?

Egy olyan világ mikor jön el ahol kevessebb a flegma, felszíneskedő, elkényelmesedett nő, egyáltalán most miért van ilyen sok, akikkel lehetetlen pár szót váltani, mert semmi sem jó nekik..


2015. febr. 4. 22:04
 1/9 CptTomato ***** válasza:
81%
A változás az android technológia ugrás szerű fejlődése körül keresendő majd...
2015. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
72%
kit nem tudtál becserkészni gyermekem??
2015. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Umaku ***** válasza:
32%
Hat a ferfiak se angyalok. Amugymeg csak a rosszakat fogtad ki. Nem mind ilyen.
2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akkor amikor lehet majd hologramokkal szexelni ami teljesen élethűnek hat.

Bár akkor jelentős népességcsökkenés is várható lesz majd.

2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A franc tudja, hogy a többi férfi mit csinál, de én ugyan nem megyek oda minden nőhöz és futni sem futok utánuk.

Ha ismerkedek és látom, hogy ő nem akarja akkor nem feszegetem tovább a témát.

Megértem, hogy ő nem akarja és ennyi.

Egy ideig zavar a visszautasítás, de hamar túl vagyok rajta.

2015. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ennek semmi köze az én konkrét magánéletemhez, ezt a problémát majdnemhogy glogábilan de legalábbis kontinentálisan így látom, amúgy meg semilyem csalódás nem ért az utóbbi időben ha erre vagy kíváncsi, csak rengeteg ember véleményét ismertem meg

jah és most ne fordítsuk meg a vitát hogy a férfiak sem angyalok, igen ez így van, ha problémád van fogalmazz meg egy kérdést erről, engem megoldások érdekelnek a kérdésemre

2015. febr. 4. 22:12
 7/9 A kérdező kommentje:
globálisan
2015. febr. 4. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Körülbelül azt mondanám én is, amit az első válaszolt. Talán kiegészíteném azzal, hogy ha eljön a virtuális valóság forradalma, akkor a hölgyek magukra vethetnek.


Már most vannak olyan kezdetleges programok az Oculusra, amik szerintem tök élethűek. Később, ha ingereket is tudnak majd közvetíteni, akkor lesz vége az emberiségnek. :D

2015. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De milyen megoldás? Ez olyan, mintha arra keresnél megoldást, hogy ne süssön a Nap. Vagy hogy a fű ne legyen zöld, az ég meg kék.


Ha tanultál egy minimális bioszt és inkább reálisan látod a dolgokat nem pedig rózsaszín szemüvegen, akkor amúgy is rájöttél volna magadtól, hogy az egész a szexre késztető állati ösztöneinkből fakad.


Ha még élünk 100 000 évet, akkor majd talán az akkori emberiségben nem lesznek benne ezek az ösztönök. De még csak párezer éve élünk civilizációban, előtte meg pár milliót éltünk a természetben.

2015. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!