Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a vége ennek a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a vége ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy nála 20 évvel idősebb férfival találkozgat. Beülnek valahova kávézni. Munka után, szünetben. Nem egy helyen dolgoznak. A probléma az, hogy mástól tudtam meg. Titkolózik előttem és ha bekérdeztem azzal a bizonyos nappal valamit, zavarban volt és hazudott, hogy hol volt épp akkor. Ezek után szégyenlem magam, de megnéztem az emailjeit. Annyira rosszul esik. Sok emberben csalódtam és nehezen bízom az emberekben, de gondoltam ezzel a lánnyal megpróbálom, erre ilyeneket csinál. Ha én meg elmondom neki, hogy találkozom egy volt osztálytársammal (nő) akkor ki van törve a hisztis féltékenység. A barátnőm dicsekszik velem, meg folyton közös képeket tölt fel rólunk, telelést szervezi, sőt már a nyaralás is megvan. De én ezzel a másik férfi tényezővel, nem tudok aludni, fáradt vagyok, szomorú vagyok. Mit tegyek? F28

2014. nov. 8. 13:55
1 2
 1/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
szembesítsd. Bár úgyis megpróbálja tagadni v kimagyarázni.
2014. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 John Uszkepács válasza:
100%
A te hibád, hogy nem tudsz a sarkadra állni. Hát nincs neked férfi létedre tököd? Mi az, hogy ő kávézhat egy pasassal te meg fenyítve vagy ha ugyan ezt teszed egy másik lánnyal?? Ne legyél már férfi létedre ennyire kislány!
2014. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Ha ő a barátnőd, mármint szerelmed, akkor mindenképpen valahogy tudatnod kell vele hogy tudod ezt. Ha pedig csak a barátod, de ebben az esetben úgy gondolod jogod van tudni, és nem csak úgy hogy kutatsz utána, meg kell beszéld vele. mondd el neki hogy tudod. vagy ha tudod mikor hol találkoznak, és merre mennek, legyél te is arra fele véletlenül, igy talán neked nem elsz annyira kellemetlen mint neki. Én ezt tenném.
2014. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha én férfi lennék,és velem ezt tenné a párom,többet szóba nem állnék vele,de előtte még alaposan helyreraknám!Soha nem hagynám,hogy valaki ennyire megalázzon...Hiszen veled éppen ezt teszik,mert hagyod magad.
2014. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1. jó ötlet, de tuti kimagyaráz valamit

2. ne gondold, hogy nem mentem el találkozni az osztálytársaimmal, papucs nem vagyok, csak szeretem, ez a baj

3. erre én is gondoltam, pofára esne, nagyon...

2014. nov. 8. 14:08
 6/16 anonim ***** válasza:
És találtál valami érdekeset is vagy csak beült kávézni valakivel akiről neked fogalmad sincs kicsoda és másoktól hallottad.
2014. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4. ha az ismerősöm nem mondja, akkor nem is tudom meg és alázna a hátam mögött, most annyi, hogy tudom
2014. nov. 8. 14:10
 8/16 A kérdező kommentje:

6. ő hívta el találkozni,

a férfi meg oda van érte, hisz azt írta, hogy ha másként alakulnak a dolgok, akkor ő ott lesz és számíthat rá (persze ezt agyonromantizálva)

2014. nov. 8. 14:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha velem a párom ezt csinálná biztos szembesíteném. Lehet szakítanék is az a beszélgetés végén dőlne el.
2014. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. Szakítás és ennyi, vége. jövő évtől nagy terveim voltak, szeretnék már családot alapítani és most eldobok 3 évet, pedig olyan jó volt, tényleg meg akartam kérni a kezét, az üzenetek alapján kb 3 hónapja ismeri az illetőt.
2014. nov. 8. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!