Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít, hogy a partneretek intelligens legyen?

Figyelt kérdés
Hogyan vélekedik a világról, mik a tervei, reálisan lássa a dolgokat. Nekem nagyon fontosak a másik fél szempontjából.

2015. febr. 6. 02:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Mármint a szexpartner?


Ott nem igazán fontos xD

2015. febr. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, szexpartnerre gondoltam.
2015. febr. 6. 02:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elengedhetetlen. Ez az egyik alappillére a dolgoknak nálam.
2015. febr. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fontos, hogy legalább egy szintet megüssön. A világlátása meg akár lehet eltérő is az enyémnél, nem lehet mindenben egyetérteni.
2015. febr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Szexpartnernél annyi az alap, hogy nézzen ki jól (ez a legfontosabb), és legyen normális.


Hogy mik a tervei, stb... ezek semmit nem számítanak. A szexpartner azért szexpartner, mert avval szexelni szoktunk, nem pedig filózni... Most nem tökmindegy, hogy a csaj ügyvéd akar-e lenni, vagy tanár? Mindegy... Az viszont nem mindegy, hogy milyen az ágyban.

2015. febr. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartner:

Teljes mértékben lényegtelen, nem az intellektusa miatt dugom meg.


barátnő:

Nagyon is fontos. Nem azt mondom, hogy atomfizikus legyen, de azért lásson rá a világra, ha belenyúlok a §z@r autómba, akkor azért meg tudja külömböztetni a motort a váltótól, legyen saját véleménye és legalább egy dologban legyen jobb, mint én. (ez a dolog nem a főzés, mert azt szeretek, bár nem baj, ha ebben is jobb nálam)

2015. febr. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos! 22/F
2015. febr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnertnél teljesen mindegy. Ellenben ha barátnőről van szó, akkor ne egy szobanövény szintjén álljon. Nyilván nem kell akadémikusnak lennie, de azért legyen saját véleménye, önálló gondolata. Lehessen beszélgetni is vele, normálisan.
2015. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szexpartnertől miért várjátok el az intelligenciát? :D Nem az életed akarod vele leélni, hanem megdugod (akár több alkalommal is), oszt' helló.
2015. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szexpartnernél sem árt szerintem, ha nem lóg ki a kapanyél a szájából. Engem legalábbis taszítanak a bunkó, suttyó nők, akkor is, ha jól néznek ki.
2015. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!