Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez komolyan gondolta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan gondolta? Tényleg ennyire megalázó, bunkó vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel ismerkedem már 3 hónapja, elvileg ő többet érez irántam, én is megkedveltem, hogy őszinte legyek. DE. Megbeszéltük, hogy elmegyünk pár napra február végén egy wellneszbe, neten találtunk ilyen kuponos akciót. De kellett másra a pénz nekem, így nem tudtam félretenni erre az alkalomra. Tegnap közöltem is vele, hogy 1 napos fürdőzésbe szívesen benne lennék. Ő meg mondta, hogy szórom a pénzt, minden hülyeségre, ha nem zabálnék ennyit és nem cserélném minden órában a tampont(ezt honnan vette??) akkor maradt volna szórakozásra is pénz.És ott hagyott.
2015. febr. 6. 10:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%
#19 Nyilván nincs több lehetőségük elmenni, mármint, nyilván. Tök evidens, ja. Végülis, igazad van, egy ilyen fürcsi Mindenek Előtt Van, mi az már, hogy kajára, higiéniai cuccokra szórja el a becses pénzt? Inkább haljon éhen és vérezzen ki - de menjen áztatni magát. Mármint, nyilván.
2015. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
Ezért írtam azt, hogy nem baj ha nwm akar eljönni velem, csak akkor ne hitegessen heteken keresztül. Beleélte magát, eldicsekedett otthon hogy csaja lesz, aztán meg kopp. A dagadt disznaja.
2015. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
64%

#22 Nem hitegette. Ez nem egy felkérés volt dugásra, hanem csak egy fürdés. Ha dugást remélt, így járt.

És ezt a koppanást maga vívta ki magának. Ő cseszte el, nem a csaj. Ő.

2015. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
A többnapos programot mondta le. Ahol együtt aludtak volna Egynapos fürdésre ment volna. Olvasd el ujra a kérdést.
2015. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Magyarázat egyszerű...túlságosan beleélte magát a helyzetbe...eltervezett előre mindent,amit sajnos Te felborítottál. Hát nem volt valami kedves amit írt, finoman szólva megsértődött.

37F

2015. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb viszek kamerát, és felveszem. Szívesen megnéztem volna amikor kiosztott. Ha nem zabálsz annyit, és óránként tanponcsere. XDDDDDDDDD
2015. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mi nem vagyunk együtt, nem kifogás volt, ha nem akarok menni, úgyis megmondom neki őszintén, hogy bocs, de nem. De szerettem volna, ezért is mondtam, hogy menjünk el együtt egy fürdőbe 1 napra, az még sem 20000Ft. Az én részem nem kell fizetnie, nem is engedném, dolgozom, tudom, hogy meddig mehetek el, meddig nem. Ez most váratlan helyzet miatt nem fér bele, de ezt ő is tudja, hogy elromlott itthon a fűtés, és erre kell a pénz. Én is, ő is még itthon lakunk, természetes nekem, hogy haza adunk és együtt fizetünk mindent.Neki nem kell hazaadni, más az anyagi helyzete a két családnak, nem is gondoltam volna, hogy ez felmerül, mint probléma.


Az meg, hogy eldicsekszik, hogy csaja lesz, hát nem tudom. Én sose dicsekedésképpen ismerkedtem, nem azért, hogy elmondhassam, hogy nem vagyok szingli.


Vannak olyan dolgok amikre egy nő költ, másra egy férfi. Mindkettő nemnél vannak alapvető dolgok, amik kellenek, én nem is gondoltam volna, hogy ez valaha valakinél probléma. lehet, hanyagolom egyelőre a párkapcsolatot, nem rá szükségem ekkora bonyodalmak árán. Leszünk barátok vele is, és mással is, nem fogok ezentúl úgy nézni a másik nemre, hiba nagyon. Ráadásul felnőttek vagyunk.

2015. febr. 6. 11:54
 28/37 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon bunkó egy valaki!Hagyd a p.csába az ilyet!Ostoba idióta az ilyen!
2015. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy pontosan mit válaszoltál Neki, de ha pontosan azt mondtad amit leírtál, akkor itt valami más is lehet a dologban. Ha biztosítottad afelől, hogy lenne kedved vele elmenni akár több napra is fürödni vagy kirándulni, de egyszerűen ezt most nem engedheted meg magadnak, akkor egy valamit is magára adó hapsi inkább megfeszülne és 3 műszakban dolgozna mint hogy így beszóljon Neked. Valami nem kerek....

37F

2015. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
93%

én hagynám a fenébe

egyértelmű, hogy egy tampon nem annyiba kerül, mint egy wellness

első pár randi között nem is értem, hogy miért van ilyen program, kár erre áldozni

2015. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!