Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Házasságban élek, de tetszik...

Házasságban élek, de tetszik más valaki. Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a férjemmel, tavaly házasodtunk és van egy férfi aki nagyon tetszik, úgymond belezúgtam, akaratom ellenére. Nem hiszem hogy én tetszek neki, nálam fiatalabbakkal jár. Mit csináljak hogy ne gondoljak rá? Szeretem a férjem, ezért kérek tanácsot!

2014. aug. 16. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Embereld meg magad.!
2014. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress elfoglaltságot, mondjuk sportolj, de nehogy így is bepasizz:) Tereld el a gondolataid. Viszont ne menekülj és ezért direkt a férjeddel tervezel romantikus dolgokat, mert ezzel nem felejted el, hanem csak menekülsz.
2014. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerencsed van, ha a pasi nem erdeklodik utanad. Probald elkerulni ha lehet a vele valo talalkozast es inkabb a kapcsolatodba vigyel valami ujdonsagot. Talan meg nem keso.
2014. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kismis válasza:
74%
Ha belezúgtál akkor nem szereted a férjedet.A tetszés meg a belezúgás két különböző dolog.Nekem is tetszik egy rakás nő miért is ne tetszhetne...Egyikért sem cserélném le az asszonypajtit :)
2014. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsokat/válaszokat! :)
2014. aug. 16. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 7 éve vagyok férjnél. Már átalakult a vad szenvedélyből szeretetté, ragaszkodássá. Meg szoktam nézni a jóképű pasikat, néha fantáziáltam is már arról,hogy milyen lenne egyik-másikkal lefeküdni. De belezúgni? Az már komoly. Nekem is az a véleményem, hogy te nem szereted a férjedet. Ha még nincs gyerek, el kéne gondolkodni a továbbiakon. Függetlenül attól, hogy a 3. fél viszonozza-e az érzelmeidet, vagy sem.
2014. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!