Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sok pénzéhes nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok pénzéhes nő van?

Figyelt kérdés

Gyakorin nagyon sok pasi van, aki ontja a szájából a mocskot, hogy AZ ÖSSZES NŐ csak a pénzre hajt.

Nyilván nincs igazuk, de gondolom nem a kisujjukból szopták ki a gondolatot, hanem csalódtak minimum 1 lányban aki ilyen volt.

Ezek a nyafogó emberek nagyon sokan vannak, akkor tényleg olyan rengeteg pénzéhes csaj van, aki csak gazdag pasival jön össze?

Nekem az ismerősi körömben egyetlen tényleg gazdag srác van, neki nincs barátnője, eddig is csak 1 volt olyan másfél évig. Az átlag pénzügyi helyzetű ismerőseim közül kb mindnek van barátnője, vagy nemrég szakított, vagy épp alakul valami. Vannak konkrétan szegény ismerőseim is, náluk sokan már gyereket várnak az én koromban (nem kisebbségiek)

Honnan szednek ennyi pénzéhes nőt akkor?

20/L


2015. febr. 6. 12:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
dehogy..csak sok a pénzes pasi:)
2015. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

gondolatban létezik csak ennyi

ha megnézed itt a kérdéseket, mind a pasik lovagolnak a pénzéhes nők fogalmán, és nem a nők írják, h pénzes pasi kell nekik, én legalábbis ezt veszem észre

2015. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
evolúciós késztetés, hogy a nők a biztonságra hajtanak, sokszor ez egyenlő stabil pénzügyi háttérrel. A férfiaknál a mennyiség számít, minél több magvat szór szét, annál sikeresebb evolúciós szempontból.A nőknél pont fordítva van. Nekik a biztonság a fő szempont.
2015. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen...
2015. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne arra alapozz, hogy itt mit hazudnak a nők, hanem nézz be a Családi kategóriába, sokszor a hányinger környékez az ottani mentalitástól, viselkedéstől.
2015. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

nyilvan azert ekkora a kontraszt, mert csak azok panaszkodnak akik mar kerultek ilyen helyzetbe. A tobbseg, akinel minden rendben ilyen teren, az nincs miert leirja, hogy nem, ez nem igaz, a layoknak nem csak a penz szamit. Plusz itt sokan, ezt tobbszor is hangoztatjak, hogy a nok csak pezehesek, egy kozelmultban elszenvedett serelem utan. Tovabba a 28 eves szuzek, akik meg csokig sem jutottak el, ezzel probaljak nyugtatni magukat, hogy csak azert nem jott ossze semmi, mert minden lany semmirekello es csak a penz fontos nekik. Szerintem az itt vegzett statisztikad nem helyt allo, es en is ugy gondolom, hogy amit lattal a sajat kornyezetedben, az altalaba ugy is van.

22f

2015. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Tudom, a saját nagynénémtől is hányingerem van, aki most próbálja kisemmizni az exférjét (épp folyamatban van a válás), tehát tudom hogy léteznek ilyen nők.

De nem értem miért ekkora probléma, azt hittem csak néhány szélsőséges eset van.

2015. febr. 6. 12:54
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
A tizenéves csajok csak a kinézetre mennek, a huszonévesek meg a kinézetre és a pénzre.
2015. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem ekkora probléma ez, csak, ha olyat fog ki az ember
2015. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

#7

A nők megőrülnek az anyagi javakért! Mutass neki egy szép pár cipőt, és elalélnak. Ismertem egy csajt. Nem mondanám, hogy pénzes, és azt sem, hogy pénzéhes, de több szekrénye volt tele csak cipőkkel! És ez csak az albérletét jelentette. Gondolom a szülői házban is volt egy pár cipellő, ahová hétvégente járt haza. Azért ehhez elég sok pénz szükségeltetik.

2015. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!