Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember miért lesz perverz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember miért lesz perverz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Korábbi lelki sérüléseket kompenzál
2015. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Attól fögg mit tekintesz perverziónak!

2015. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szexuális aberráció. Valami gyermekkori kikezeletlen trauma, külső hatás, környezeti hatások miatt torzul benne a szexualitás iránti elképzelés, vágy.
2015. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jázi :) ***** válasza:
Sokaknál ez a gyerekkorban vele megtörtént dolgokra vezethető vissza.
2015. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a fiatalok körében miért ilyen gyakori ez mostanság? Gondolok itt arra,hogy miért mindig a szex a beszédtéma,a gondolatok középpontja?
2015. febr. 6. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a perverzió intelligencia kérdése. Az intelligens ember kísérletező, keresi a jobbítást, az újítást, ezért olyan dolgokat is kipróbál és örömét leli benne, ami az "egyszerű(bb)" ember számára már perverzió kategória.


Egyébként itt a kérdések 90%-ában, amikor valaki megkérdezi, hogy "ez túl perverz -e", akkor valami olyan dologra kérdez rá, ami mondjuk nálam tök alap ... :-P

2015. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én hálás vagyok hogy az vagyok
2015. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában kérdező. az hogy mindig a szex a beszédtéma, az nem perverzio.
2015. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a perverz lelki sérült, aki perverznek tartja, hogy valakit nagyon foglalkoztat a szex.
2015. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké,bocsánat,de valamilyen oknál fogva nálunk már ezt perverziónak hívjuk. Akkor azt mondjátok meg,hogy miért kell folyton a szex-nek a középpontban lenni?
2015. febr. 7. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!