Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha pár éve egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha pár éve egy "perverz" ember van a családunkban?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 13 éves koromban a keresztanyám összejött egy férfival aki hát hogyis mondjam, verte nekem a nemiszervét meg elmondta milyen pózokban szoktak keresztanyámmal szexelni meg ilyenek...Én mondtam már neki még mikor csinálta hogy jó lenne ha leálna mert engem ő baromira nem érdekel deh akkor azt mondta nyugodjak meg ő csak szórakozik...:( Múlt évben meghalt keresztanyám és így leált ezekkel a dolgokkal deh bármikor egy családi program van és ő is ott van én kerülöm mert egyszerűen "félek" tőle...Tuddom ez egy kicsit fura és az Édesanyámnak is elmondtam hogy miket csinált velünk(Báttyámmal&Velem) Közvetlenül hozzánk nem nyúlt deh mégiscsak...Mikor Anyumnak mondtam Ő azt mondta ne beszéljek hülyeségeket és hogy azért mert utálom őt azért nem kell mindenféle hüyleségeket kitalálnom róla,De HÁT ÉN EZEKET NEM TALÁLOM KI!!!!! Kérlek segítsetek mit csináljak Anyu az Önkormányzatban dolgozik és ott van Pscihológus,(személyes ismerem is), deh félek ha neki elmondok más dolgokat is akkor elmondja Anyunak és azt nem szeretném! Az a baj hogy ezek a dolgok miatt kapcsolatokra sem vagyok nyitott, így még barátom sem volt...Mert így az összes fiútól félek...Kérlek segítsetek és vegyetek komolyan:( Tami
2008. okt. 29. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Tami! Véleményem szerint neked komolyan kéne egy pszichológushoz/szexuálpszichológushoz (ha így hívják) fordulnod! Anyukádat egy picit elítélem, hogy nem hisz a lányának! Próbálj vele komolyan beszélni, hogy most figyeljen rád, hallgasson meg és ne mondja h hazudsz meg kitalálod! De a lényeg h te se tegyél hozzá/ vegyél el belőle, csak az igazat.! Remélem sikerül!
2008. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elöttem szólóval, és próbáld meg rábeszélni a bátyádat is hogy mondja el anyudnak a dolgokat. Kérd meg az ismerősödet hogy ne beszéljen anyukádnak erről, hiszen azért fordultál hozzá segítségért mert felé van bizalmad. Nem értem én sem anyukádat, hogy miért nem hisz neked. Sajnos az ilyen aberált barmok a külvilág felé a jobbik arcukat mutatják legtöbbször , így el sem tudják róluk hinni hogy mit művelnek.Sajnálom ami veled történt, de hidd el vannak rendes fiúk is nem kell mindenkitől félni. Persze ezt könnyű írni tudom. Remélem hogy segítségedre lesz egy szakember. Sok erőt kívánok neked!
2008. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendesek vagtyok iygekszem:)
2008. okt. 29. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan menj el ahhoz a pszichológushoz és ha el is mondja anyudnak, hátha neki elhiszi, mert amugy anyukádnak is elmondthatnád, h nagyon szomorú h a saját lányának nem hisz. miért nem mondja amugy bátyád is hűtha ketten jobban hattok rá.
2008. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád meg ez az oldal a kulcs :) ha anyukádal meg bátyáddal beszálgettek kicsit hinni fog nektek, utánna mutasd meg neki ezt az oldalt és rájön hogy ő tévedett :) a pszihológussal is beszélj, a fiúkról anyit hogy nagyon is vannak rendesek :) én is ilyen vagyok, sok szerencsét kivánok neked xD
2008. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszike,próbálkozom:) És örülök hogy te rendes avgy:P:D
2008. okt. 30. 08:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia Tami!

Ne hagyd, hogy ne vegyenek komolyan, tudnod kell, hogy ami Veled és a bátyáddal történt, az a kiskorúak elleni szexuális zaklatás egy formája! Akár mellétek áll anyukád, akár nem, vegyétek fel a kapcsolatot a Fehér Gyűrű Áldozatsegítő Alapítvánnyal (azt hiszem, minden városban van kirendeltségük, a rendőrségen biztos meg tudják mondani, hozzátok hol van a legközelebb, vagy a tudakozó egíthet) és a NANE egyesülettel!

[link]


Hívjátok fel ezt a számot:

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala (NANE): 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)


További segítő szervezetek ügyében nézz körül itt:

[link]


Ne hagyjátok annyiban, ne cipeljétek a lelki következményeket egy életen át!

A pszichológusnak mondd el, ami történt! Csak a Te beleegyezéseddel beszél anyukáddal, szerintem érvényes rá a titoktartási kötelezettség. De ez lehet, nem is baj, mert ő tesztek segítségével szakértőként igazolni tudja, hogy nem Te találtad ki. Bár nem ártana, ha Anyukád bízna Benned, de sajna ez a "fejet a homokba" gyakori reakció...

A pszichológus és az alapítványok segítenek a trauma feldolgozásában, és abban, hogy ha akarjátok, jogi útra tereljétek az ügyet.

Legyetek bátrak, ne hagyjátok annyiban!

Az évek során rá fogsz jönni, nem minden férfi ilyen, és van, akit érdemes közel engedni magadhoz! Lehet, nem máról holnapra, de ez a félelelm változni fog. A pszichológus majd ebben is segít.

Puszillak, és szorítok Értetek!

Hypathia

2008. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ár megoldódott a probléma:)
2009. jan. 7. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök,hogy megoldódott!

Hypathia

2009. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hogy oldódott meg?
2010. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!