Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy növeljem az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy növeljem az önbizalmam ilyen téren?

Figyelt kérdés

Általános esetben egészséges önbizalommal rendelkezem, nem is túl magas, de nem is túl alacsony.

Viszont ha meglátok egy lányt, akivel úgy vagyok, hogy esetleg szívesebben megismerném, vagy szimpatikusnak tartom, akkor ez leesik 0 környékére.


Konkrét történet:


A szilvesztert és az újévet egy hotelban töltöttem. 31.-én este mentem venni a vacsorát (svédasztal volt). Egyszerre nyúltam a tányérhoz egy lánnyal. Gyorsan elkezdtem agyalni, hogy most mi legyen. Vegyem el a tálat, és adjam neki udvariasan, majd kezdeményezzek? Sajnos túl sokat gondolkodtam, ő elvett egy tányért, végül én is elvettem, és mentem enni. Az este folyamán többször is láttam őt, és szimpatikusnak tűnt a viselkedése (már amennyit meg lehet állapítani ennyiből), de nem volt alkalom, hogy odamenjek hozzá/nem mertem odamenni hozzá. Persze megvan a lehetőség, hogy ha később megismerem, kiderül, hogy a személyisége alapján nem illünk egymáshoz, vagy ilyesmi. Viszont az ellenkezője is megtörténhetett volna. De ha nem tudom megtenni az első lépést, akkor nincs is hogy megismerjem jobban...



2015. febr. 6. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
aha én is igy vok szój ha van rá gyógyszer, nekem részegense ment:/
2015. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én benyomtam volna neki valami ilyesmit:

"Hm, ha már ilyen éhesek vagyunk, gyűrjük be együtt! Szia, Béla vagyok!" :) Ennyi, indításnak.

2015. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy miért nem mondtad ezt:Odaadom a tálcát,ha cserébe lenyalhatom rólad a desszertet XD
2015. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!