Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék kicsit feltűnőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kicsit feltűnőbb lenni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Elég szürkének és átlagosnak érzem magam. Seszínű haj, seszínű szem, sápadt bőr... Azok a srácok akiket érdeklek nem tetszenek. (Tényleg nem akarom ezzel őket megbántani, és kérlek senki ne jöjjön kioktatni hogy felszínes vagyok. Ez most egy olyan kérdés, arra koncentrál, de nem csak erről szól a dolog.) Úgy érzem a külsőm nem tükrözi a belsőmet.

Srácok ti mire figyeltek fel? Mi az ami egy lányban megragad?


2015. febr. 6. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen full kék a hajad mint nekem :3
2015. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél olyan amilyen szeretnél lenni, ne másoknak akraj megfelelni hanem önmagadnak és így majd azok akiknek tetszeni fogsz megtalálnak :)
2015. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
inkább zöld, szeretem a zöldet ^^
2015. febr. 6. 23:13
 4/8 CptTomato ***** válasza:
Keress magadnak egy stílust, alakítsd az életed aszerint majd ha megunod keress egy stílust, alakítsd az életed aszerint.... ismételd a kívánt hatásig. :)
2015. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maszturbáljál!
2015. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Járj félmeztelen!
2015. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A francba, pedig pont a felszínességgel akartam kezdeni :D


Milyen belső tulajdonságaid vannak a felszínességen kívül?:D Ezen kívül egy belső tulajdonságot se lehet találni a kérdésben, de ennek alapján a jelenlegi stílusod teljesen illik hozzád.


Festesd be a hajad szőkés-kékes-zöldre, vegyél fel olyan "fejékeket", mint a nőnek a Rising Starban, húzd ki a szemed erősen. Rúzsozd ki a szádat lilára. Ezzel tuti feltűnő lennél és bennem egy ilyen lány hónapokra megragadna..:DD

2015. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megmutatod magad, talán tudok segíteni. Így látatlanban nem tudom megmondani.
2015. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!