Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem hogy miért szekálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy miért szekálnak meg mondják hogy meleg mert hllom hogy a hátam mögöt beszélnek mert répa gatyát viselek (világoskék) meg kicsit feltünöbb pólókat veszek fel. Nem vagyok meleg és sztem nem öltözködök ugy mint egy meleg. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
(17 éves fiú vagyok)jah és mielött mindenki azt hinné hogy nöi cuccokat hordok a gatyát meg a pólokat férfi osztályon vettem
2009. szept. 2. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk is van egy ilyen gyerek :D Tuti meleg:D

kék répagatyája van ,és olyan van barátnőmnek is... :D

meg rózsaszín meg hasonló szép pólókban járkál :) És van egy haverja akinek piros répagatyája van :D Szerintem azért kicsit meleges... :D De ha te jól érzed magad így ,akkor maradj :D

2009. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Az egy dolog, hogy a férfi osztályon vetted, és hiába férfiruha, ha nőies hatást kelt. Ha ez a stílusod és így érzed jól magad, akkor pedig vállald, a beszólásokat meg engedd el a füled mellett. Mondjuk szerintem nem meleges, hanem kretén. Tökmindegy egy lányon is hülyén néz ki az ilyen színes nadrág, nemhogy fiún. DE ha neked ez tetszik, hát szíved joga.
2009. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Most nézem hogy világoskék... :D Barátnőmnek mondjuk Lilásabb és nem pont répa :D Első voltam :D
2009. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Sz.rd le őket! :-DDDD


Azt vedd fel,amiben jól érzed magad..És ha ez a világoskék répagatya,akkor hordd!

2009. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha nagyon zavar akkor váltasz stilust vagy lesz@rod, hogy mit mondanak. A lényeg, hogy te jól érezd magad a cuccaidban...
2009. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
szerintem szard le őket, elég ha te tudod, ogy fartúró szar vagy. próbáltál már normálisan öltözködni? hidd el, beválik;)
2009. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
1.tanulj meg olvasni irtam hogy nem vagyok b*zi...meg am azis ugyanolyan ruha mint a többi csak pár k*cs*g nem tudja elfogadni*-*
2009. szept. 2. 21:31
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez nem kinai....itt van férfiosztály meg női osztály.....és kicsit lehet látni hogy melyik a férfi .....am meg volt fehér répa is ..........
2009. szept. 2. 21:32
 9/22 A kérdező kommentje:

sztem nem az számit hogy b*zis vagy lányos vagy divatos vagy nemdivatos hanem hoy jóól álljon.

am meg a répagatya sztem nem b*zis és a polokon se azt kell érteni hogy csupa pink poloim vannak

fekete,kék,stb

2009. szept. 2. 21:45
 10/22 A kérdező kommentje:
Az is volt...am láccik hogy értelmiségi vagy....xdxdxdxdxdxdxdxd
2009. szept. 2. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!