Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lattam este valamit amitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lattam este valamit amitől nem tudok aludni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Batyam eleg ittas állapotban jott haza par oraja.Éppen riasztottam volna be es mentem volna be a szobamba mire latom hogy egyszercsak a batyam es az egyik osztalytarsa kijon a batyam szobájából. Hat godoltam hogy mit csinálhattak de miutan a batyam kikiserte ot bementem a szobájába es lattam egy bontott durex-es dobozt es egy használt óvszert mellette.Gondoltam hogy a batyam mar nem szűz de akkor is ez lesokkolt. Most 'remegek' meg ilyenek

2015. febr. 6. 23:44
1 2
 1/14 Rsag ***** válasza:
Lány volt az illető?
2015. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi ebben a sokkolo? Hany evesek vagytok?
2015. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 RRR ***** válasza:

ha pasi volt az kissé gáz


de mivel nem a te életed,ne remegj

ettől semmi nem változik meg

2015. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem a te dolgod hogy mit csinál a bátyád .. :D és nyugodj meg :) ha nem fiú volt a bátyádal akkor nem kell félned :))
2015. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miert? Inkabb orulj, hogy vedekeztek. Amugy nem a te dolgod. Mennyi idos vagy? Es a tesod?
2015. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A bátyád sülve vagy főve szereti a homárt?
2015. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg lány volt az ostálytársa :D
2015. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lany vagyok 15 eves. Igen persze tudom hogy nem az en dolgom csak uhh fura volt. O most lesz 18 tehat oke tudom hogy ez természetes csak akkor is
2015. febr. 6. 23:49
 10/14 RRR ***** válasza:
45%
nyugi,egy pár év múlva hozzád is osonnak a pasik egy egy csomag gumival felszerelkezve:DDD
2015. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!