Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kaptatok, az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kaptatok, az első csókot? Ki kezdemenyezett? Milyen volt? Ha lehetseges a teljes történetet írja le az aki szeretne.13/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Soha, senki, semmilyen.

Nem lehetséges.

2015. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6-7 évesen asszem. láttuk a tv-ben aztán utánoztuk.
2015. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 voltam,a nő kezdeményezett (idősebb volt pár évvel),és szar mert nem voltam belé szerelmes szerintem meg anélkül szart se ér...
2015. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16, én kaptam le.
2015. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyámtól kaptam az elsőt.Eléggé anyás csók volt és éreztem,hogy szeret.
2015. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 évesen, először randiztam az exemmel, és ő kezdeményezett, amikor elbúcsúztunk. Nem volt nagy szám, mert furcsa volt még nekem, a későbbi csókok sokkal jobban tetszettek. :)
2015. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 évesen kaptam, attól a fiútól akivel utána egy "nagy szerelem" lett, már amennyire ez 13 éves gyerekként lehetséges. Sétáltunk az utcán aztán egyszercsak odahúzott.(első randi volt és kísért haza) de mi utána "összejöttünk" másfél hónapra, majd szakítottunk, 3 hónapig macska-egér játékot játszottunk, majd ismét összejöttünk 5 hónapra.:)
2015. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!