Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En nem akarok gyereket. De o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En nem akarok gyereket. De o gumi nelkul belem akar elvezni (? )

Figyelt kérdés
Azt mondta regebben volt orvosnal es megallapitottak h pillanatnyilag nem lehet gyereke.. Oke es mi van ha megis.. Ilyen teren nagyon paras vagyok, meg a megszakitast sem engedem vagy gumi vagy nincs szex. aztan jott a bnojevel h egy ejszaka 8 x beleelvezett es nem lett gyereke... De en akkor is felnek ugy. O meg nem hajlando gumit huzni sot belem akar elvezni is. O 21 en 15.
2015. febr. 7. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

A 9-esnek teljesen igaza van! Bennem is ez a válasz fogalmazódott meg először szó szerint.


Plusz még:

Ha a párod nem csak önmagával foglalkozna akkor nem csak azon nyafogna, hogy márpedig ő beléd akar élvezi és kész, hanem próbálna megnyugtatni téged. Mondjuk azzal, hogy elkísér nőgyógyászhoz. Hogy ha mindenképp gumi nélkül akarja, akkor megoldható legyen, de te is megnyugodj, hogy még véletlenül se ejtsen teherbe.

Esetleg utána is olvashatott volna, más, hormon mentes fogamzásgátlóknak. Pl. ott a Pharmatex. Recept nélkül kapható, hormon mentes fogamzás gátló.

De a te pasid gondolkozása csak önmagáig terjed ki.


Szerintem dob ki a srácot.

2015. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Ne legyél ostoba...

Láttad az orvosi papírt róla, hogy miért nem lehet gyereke? Mert mondani bárki mondhat bármit. Szemmel láthatóan ő csak rá akar venni arra, hogy beléd élvezhessen, a többi nem érdekli. Ennek érdekében akár még hazudni sem restell.

Tudod... 8-szor nem lett gyereke, oké. De mi van, ha kilencedjére lesz? Legjobb lány barátom így esett teherbe. Én mindig mondtam neki, hogy kockázatos, ha nem védekeznek, de ő "á, nem, egy éve már így csináljuk, és nem lett baj". Valóban, másfél évig nem lett baj. Aztán meg terhes lett.

Bár szép dolog a gyermekáldás, de szerintem te 15 évesen még nem állnál készen rá, igaz?

Másik dolog, hogy a gumit nem csak a terhesség elkerülése miatt kell használni. Ő maga mondta, hogy volt már csajjal gumi nélkül. Valószínűleg más csajjal is volt már, nem csak volt barátnőjével. Mondd, szeretnéd, ha elkapnál egy jó kis nemi betegséget?


Végül: ha valaki tényleg szeret, akkor nem fog olyasmit erőltetni, amit te nem akarsz. Ha mégis, az csak azt mutatja, hogy tojik az érzéseidre, nem is szeret, csak egoista módon saját magát szereti, és nem érdekli, hogy te akarod-e vagy sem. Az ilyentől egyből meg kéne szabadulni.

2015. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
15 évesen ne erre legyed eszed, hanem tanulj! Tiszta szégyen:S
2015. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
92%

Eleve az a leggázabb, hogy csak a saját érdekeit nézi, a tiédet egyáltalán nem. A 9-es nagyon jól leírta a véleményemet. Ha terhes leszel, nem neki kell abortusznak/egy gyerek kihordásának alávetnie magát, hanem neked, az esetleges nemi betegségekről már nem is beszélve.

A másik az, hogy ki tudja, igazat mond-e azzal kapcsolatban, hogy nem lehet gyereke. Ha esetleg igaz, akkor sem egy életbiztosítás, több ismerősömről is megállapították, hogy meddő, mégis néhánynak összejött a gyerek, amikor már nem védekeztek (a különbség csak az, hogy ők egy jó 15-20-25 évvel idősebbek nálad).

Szerintem ez egy önző p.cs, jobban jársz, ha kidobod és találsz egy normális srácot!

2015. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!