Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden héten lefekszünk apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden héten lefekszünk apám munkatársával. Viszont apa úgy tudja szűz vagyok még. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Anya utálja őt, van is rá oka de nem olya n nagy... Apa látásból ismerte meg féléve. Már akkor kavartunk.. Egyre többet jár fel hozzánk félek mi lesz ha kiderül, mert anyám tilt tőle, gyülöli úgy tudja szeptemberben láttam utóljára.. Én megár megörülök a folyamatos titkolozásban. Amúgy ő 19
2015. febr. 7. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Apád is ilyen 30 körül van...? És van 6-7 tesó is? Mert akkor nem meglepő csak az hogy apádnak van munkája.
2015. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak akkor folytassátok tovább ha szeretitek is egymást, de ha nem akkor küld el a srácot mert lehet belőle baj
2015. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Apám 51 és van egy darab bátyám :)
2015. febr. 7. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Gondolom nem véletlenül tiltanak tőle.

Talán a kedves barátodnak el kellene kezdeni benyalni anyunak,némi szimpátiáért, hogy aztán elvihessen randira mondjuk.

2015. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lennék apád munkatársa. Szerintem izgi
2015. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!