Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt egyáltalán jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt egyáltalán jóképű, igényes pasik?

Figyelt kérdés
Eddig bárki küldött képet ronda volt, vagy átlagos, vagy vézna, vagy dagadt.

2015. febr. 8. 14:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
Még szerencse, hogy ismerek olyan lányokat, akik valóban értelmesek és igényesek, és nincs náluk a csillagos egekben a léc. :) Valahogy én is többre tartom őket, mint az itteni sok finnyás nőszemélyt, tisztelet a kivételnek.
2015. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak is, nem hinném, hogy szóba állnak ilyen felszínes libákkal, mint amilyen te vagy.
2015. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
6%
#4: Miért menne a kérdező csak a kinézetre attól, hogy ilyen kérdést tesz fel? Aki külsőre nem tetszik a másiknak, az szinte mindegy mit csinál, akkor sem fog összejönni. Tudod, külső megfog, belső megtart... ;)
2015. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

#13


Hadd meséljem el, hogy az egyik nagy szerelmem azután vált vonzóvá külsőleg, miután megismertem a bensőjét. Ne magadból indulj ki.

2015. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%
#13-14: Hát én akkor inkább kerülnélek benneteket, köszi. :) A hozzáállásotok alapján lehetnétek bármilyen vonzók is külsőre, sajnos a belsőtökben nem sok minden fogna meg. Inkább találkozom majd azzal a lánnyal, aki talán nem világszépe (bár számomra így is gyönyörű), de nagyon kedves, nagyon értékes és értelmes, és nem szállt el magától. Ja és nagyon szeretem őt, és el is fogom neki mondani. :)
2015. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
#15: oké a belső megszépít ezt én is így gondolom, de akinek már eleve a közelébe nem akarok menni, mert annyira nem tetszik a külseje, akkor nem hiszem, hogy lehet utána vonzó. Akinek meg amúgyis tetszik a külseje, azon meg javíthat (pár esetben ronthat) a belső.
2015. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"de mivel sokat foglalkozok a külsőmmel és szép is vagyok, elvárhatom h jóképű és igényes barátom/haverjaim legyenek"

1, hány éves is vagy te?

2, remélem egyszer egy számodra ronda ember fog segíteni és akkor melletted lenni mikor a jóképűek otthagynak a sz.rban!

2015. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
A sörhasamról falatozom a hizlaló chipset, az előbb vágtam be három óriáshamburgert két liter kólával, csemegének kristálycukrot falatozok, s közben sül a fél kiló hasábburgonya. Ja és koszos, büdös, fehér undershirtöt viselek.
2015. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Rohad az alma belülrül te boztos a munkahejeden is lezuhanyozol huggyozás után
2015. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
az vagyok,de minek küldenék neked? mi ennek az értelme? képzeljetek olyannak amilyennek akartok
2015. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!