Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt egyáltalán jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt egyáltalán jóképű, igényes pasik?

Figyelt kérdés
Eddig bárki küldött képet ronda volt, vagy átlagos, vagy vézna, vagy dagadt.

2015. febr. 8. 14:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért:

1.Örülök neki, hogy nem csak olyan nők vannak a világon mint a kérdező meg a 13-as.

2.Baromira mást tart vonzónak, szóval a nemkigyúrt, átlagos, súlyfelesleggel rendelkező emberek is találnak párt!

19F (átlagos)

2015. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt áruld már el, légyszi, hogy mégis hány kép alapján állítottad fel ezt a statisztikát. Ha kevés alapján, akkor az azt jelenti, hogy nagyon kevés tapasztalat alapján ítélkezel, ha meg sok alapján, akkor azt azt jelenti, hogy felszínes vagy, mert nem hiszem el, hogy annyi emberből egy se tetszett volna neked.
2015. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy hogy mit varsz el de ha ennyire csinos vagy vajon miert szorulsz ra hogy itt ismerkedj?
2015. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

nem ismerlek, de a kérdésed alapján nem is szeretnélek megismerni és nem is akarnék képet küldeni neked.

Azért eléggé felszínes és nyers lerondázni valakit, akkor is, ha igaz. Ilyen nyers és felszínes nő nekem nem kéne, bármilyen szép is. A kedvesség, ami a legfontosabb női tulajdonság, nyomokban sincs meg benned a kérdésed alapján. A többi nem számít, más meg ronda szeritned, te meg nem vagy nőies, ennyi.

2015. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#24-es: realis vagyok, aki ronda az ronda, aki dagadt az dagadt, nyilvan ha valaki kuldott kepet nem irtam vissza h ronda vagy nem erdekelsz... Inkabb csak finoman megmondtam h nem vagy az esetem bocsi...

Ettol nem hiszem, hogy nem lennek noies, ledves vagyok azokkal akik megerdemlik es akik velem is kedvesek, de pont hidegen hagy h azt a 40-50 pasit lerondazom, akik nem is tudjak h en irtam roluk ezt

Bocs h nem irok nem levo szepsegukrol odakat es nem hivom oket adonisznak

Biztos magadra vetted, vagy nem tudom

Inkabb le se irom mit gondolok az olyan emberekrol mint te, ugy se fognad fel:D

2015. febr. 8. 18:33
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
40-50 emberből egy se jött be neked... hát sajnállak. Lehetsz akármilyen mézesmázos, ez azért szerintem elég sok mindent elmond rólad. Mindegy, előbb-utóbb nyilván te is találsz egy olyan faszit, akivel majd megérdemlitek egymást, de nálam már rég elkaszáltad volna magad még akkor is, ha überszuper pasi lennék.
2015. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!