Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a barátnődnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnődnek nem lenne lába? Egyáltalán ismerkednél egy amputált végtagú lánnyal?

Figyelt kérdés

Csinos, jó alakú lány, 23 éves, barátai nincsenek és eléggé visszahúzódó lett amióta a teljes jobb lábát csontrák miatt amputálni kellett. Viszont nagyon erős lelkileg, optimista, szeret nevetni és nem játssza el, h mennyire nehéz neki pl. nem kér segítséget, hanem megpróbál egyedül mindent megcsinálni. Férfiakat milyen mértékben zavarja ez? Protézist hord és a járásán is eléggé észrevehető, h "vmi" hiányzik.

köszönöm



2015. febr. 8. 19:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy összejönnék-e vele, ha nagyon megfogna, akkor talán. Viszont, ha a jelenlegi barátnőm vesztené el az egyik végtagját, akkor kitartanék mellette és támogatnám.
2015. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha a lábak miatt szeretnék bele valakibe, keresnék magamnak egy polipot. Ha annak ellenére is életvidám és mosolygós, hogy min ment keresztül, rossz már nem lehet.
2015. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Igazából becsülendő, hogy nem adta fel és ezért fel tudnék nézni rá. Úgy érzem, hogy ha el tudná fogadni az /ÉN/ dolgaim, akkor nem lenne önmagában akadály. (ilyenkor jön, hogy személyiségileg összepasszolunk-e illetve tetszik-e)

Tehát önmagában nem zavarna.


24/F

2015. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megismerkednék vele, de nem akarom álomba ringatni. Mondhatnám, hogy igazából bármi összejöhetne, de tudom magamról, hogy zavara a láb hiánya. Nagyon szeretem a lábakat, ez kizárja azt, hogy egy hiányzó lábú lánnyal járjak, de mint mondtam, szívesen megismerném. 24/F
2015. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen sok reményt, erőt adott :)
2015. febr. 8. 20:46
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasonló mint az a fene nagy elfogadás a ßuzi kérdéssel kapcsolatban. :D Kérdezz meg valakit, hogy elfogadja-e őket. A válasz persze, teljesen, egyértelmű. :D Aztán kérdezd meg, hogy szeretné-e, ha a fia ßuzi lenne. Hajjaj, ugye-ugye. :D


Egyébként gratulálok a kitartásodhoz és csak így tovább! Ha az amputáció előtt is ilyen erős ember voltál, akkor minden elismerésem, ha nem, akkor azért nem teljesen egyenértékű ez egy olyan "teljesítménnyel", akiben ez alapból megvan. Sajnos az emberek több, mint 99%-ában nincs meg (nézd meg; egy nyomorult diétát nem képesek betartani zabálás nélkül). Mindenesetre ezt egy nagyon pozitív dolognak tartom.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, szívesen barátkoznék veled, szívesen töltenék veled időt, főleg ha értelmes ember vagy. Így az sem kizárt, hogy közel kerülnénk egymáshoz, onnan pedig akár egyenes út lehetne a kapcsolat. Tehát nem zárható ki teljes mértékben. Egyszerűen csak azt szeretném mondani, hogy ez komoly "hátrány", de két felnőtt ember által simán leküzdhető. :) A probléma csak az, hogy mind a küzdeni vágyásnak, mind a felnőtt embereknek jelenleg híján van kis világunk.


Egyébként ha te vagy a lány, és van kedved beszélgetni, nyugodtan írhatsz, talán lenne közös témánk. :)

2015. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Csontrák? Az azért elég komoly! Itt GYK-n az ügyeletes nőgyűlölő szoktam lenni, de most kivételt teszek, szóval le a kalappal a pozitív világlátásodért, kitartás, csajszikám!
2015. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet akadály. Ha valaki megnézi a Tökalsó c. filmet megérti miért. Ott is a csajszinak pont hasonló "hibája" volt és mégis összejöttek a végén.
2015. febr. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kérdést az unokahúgommal írtam ki, akiről "szó van", mert nemrég szakított a barátjával és eléggé maga alatt volt, ami rá egyébként nem jellemző. Rossz volt így őt látni és titkon reméltem, h kap itt némi pozitív megerősítés, bár ő is nagyon meglepődött, h ilyen sokan elfogadóak vagytok. Az üzeneteket köszöni szépen, átadtam neki, de nem válaszol rájuk, mert ez az én nickem és már otthon van. De tényleg rengeteg erőt adtatok neki, amiért én is hálás vagyok és leírhatatlanul jó érzés őt újra a réginek, mosolygósnak látni! !!
2015. febr. 9. 11:00
 20/24 anonim ***** válasza:
Vannak pasik akiknek ez gond és ezt is meg lehet érteni. De a hiányzó láb önmagában nem a világvége és bizony így is megtalálhatja a párját az ember lánya. Tapasztalat :)
2015. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!