Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek nagyon alacsony a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nagyon alacsony a libidója. Hogyan mondjam el neki, hogyan utaljak rá, hogy ez így nem megy sokáig?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szed, lehet, hogy amiatt alacsonyabb a szexuális vágya, de az én elvárásom az legalább heti 2-3 alkalom lenne. Mi meg két hetene vagyunk együtt. Ez nekem nagyon nagyon kevés. Valahogy azt kéne elmondanom neki, ha nem szexel velem eleget, akkor keresek másik nőt, vagy hasonló. De ezt nem gondolom komolyan, mert szeretem és megbántani sem akarom, de ez így nem állapot!
2015. febr. 9. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha ezt elmondod neki finoman, akkor gratulálok
2015. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tapintatosan beszéld ezt meg vele,hogy esetleg válthatna gyógyszert.

Vagy partnert. Mert mivan ha téged nem kíván? Erre nem is gondolsz?

2015. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy kíván, és már többször is mondta, hogy nagyon jó velem a szex. De valahogy nem kezdeményez. Úgymond elvan szex nélkül.
2015. febr. 9. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:

felesleges. vége a kapcsolatnak, most szólok kicsicsíra. Én is így jártam évekig húztam. a vége az volt, hogy ő dobott ... ne tedd tönkre , minél előbb kerülj ki a kapcsoaltból, kezdd el értékelni magad, dolgozz, csináld azt amit akarsz és olyan lánnnyal jöjj össze legközelebb, aki ugyanakkora szexéhes vad, mint te.

:) én is ezt teszem. Sokkal jobb mióta nincs nőm. Találtam egy kedves lányt akivel szétkeféljük egymás agyát!!!! :D !!!!

aztán majd remélem találok ilyet barátnőben is magamnak. ha nem, nem. nem kell mindnekinek görcsösen párt találnia. ez teszi tönkre az éltedet, a kapcsolataidat, mielőtt még létrejönnének. Ismerkedni ér, sőt kell, csak őszintén lazán: aztán vagy lesz valami vagy nem. Csak azért mert kedves szép és jól néz ki és odaadó, még nem kell járni egy jónővel. Tudj vele totálisan felszabadultan boldog lenni.


Hajrá!!!! minél hamarabb lépj,még nincs veszve semmi.



Természetesen először próbáld meg vele őszintén megbesézlni a dolgot, én csak már leírtam ,hogy 90%-hogy mi lesz. :) Ha csak nem valami konkrét ok volt, amit megoldotok.

Ha így van, akko sok boldogságot.

Tanulság: Csak őszintén :P Ha nem bírja, leves. Ne őrülj meg 40 éves korodra.

2015. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

nye nye nye tapintatosan beszéld meg vele.


BULLSHIT!!!

Őszintén. Mi kell. Legyen nyoma. Sírás, stb. TAPINTATOSAN ... bazze... hányok. oké nem lebunkózni kell, de nem kell köríteni, ferdíteni és enyhíteni!! KI KELL MONDANI, MI VAN!

2015. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis kapcsolat lehet, ahol ennyire alap dolgot nem lehet nyíltan megbeszélni. Már bocs.

Igen lehet a tabi miatt. Pl.

Minidg ennyi volt az igénye vagy csak mióta tablettázik?

2015. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Két hetente szexeltek? Hány évesek vagyok? 40? 50?


2. Ha csak a barátnőmön múlna, ő is kevesebbszer szexelne. De amikor kívánom a szexet, egyszerűen rámászok és olyankor ő is megkívánja.


Ha értenél a nőkhöz, akkor tudnád hogy sokszor pusztán az hozza őket szexuális vágyba, izgalomba, ha tudják hogy valaki meg akarja dugni őket.

2015. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ha értenél a nőkhöz, akkor tudnád hogy sokszor pusztán az hozza őket szexuális vágyba, izgalomba, ha tudják hogy valaki meg akarja dugni őket."


Ezt nőként én is tudom tanúsítani.


28N

2015. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ismerős ez az elvan szex nélkül dolog, nagyon romantikus tud lenni így a szituáció, amit kihozott nekem ebből, de mindegy is
2015. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már pár hete beszéltünk erről nyíltan, de ő azt mondta, hogy kíván, de nincs rá lehetőség. Pedig szerintem minden megoldható csak akarni kell.
2015. febr. 9. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!