Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiaknak mindet szabad a nők megha már csinálnak valamit akkor lehordják mindennek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:03
1 2
 11/13 Thurston ***** válasza:
45%

21:58


Szerintem te vagy szánalmas, meg a kérdező...


Egy nő "sorstársatok".

2010. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na igen. Benneteket meg még szánalmasabbnak tartalak. Nő létetekre. Röhögnöm kell rajtatok. Főleg, hogy nem is írtam semmi rosszat, erre rögtön nekem támadtok. Még hogy én csinálok nagy ügyet mindenből. Inkább ti, mert még egy sima mondaton is pattogtok, mint egy labda!:D
2010. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%

igaza van a 72-nek. sok esetben játsszátok az áldozatot (mint most) aztán ebből szártök le mindenféle idióta következtetéseket h nektek semmit sem lehet.

21.34-es voltam.

24L

2010. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!