Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki férfi nem akar gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfi nem akar gyereket, az később,30-35 évesen vagy afelett sem akar majd?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem, már nem vagy soha sem? Lehet, hogy később fog akarni, de erre nincs semmilyen garancia.
2015. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindig azt hittem számszerűen a legtöbb férfi szeretne apa lenni.
2015. febr. 10. 07:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehetseges hogy soha sem akar majd apa lenni. A ferfiak maskepp vannak bedrotozva.


Persze ha talal egy megfelelo part, akkor lehet megvaltozik a velemenye.

2015. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De változik a dolog, majd előjönnek a fészekrakó ösztönök is, egy férfinél általában később, mint a nőknél.
2015. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van akinél változik van akinél nem, nálam nem változik,
2015. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt mondom, hogy nekem se feleség, se gyerek nem kell, de igazából akarok mindkettőt, csak szeretem hallgatni, ahogy egyből elkezd győzködni mindenki. xD
2015. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6:


Szerintem egy férfi megteheti könnyen, hogy kiéli magát és akár 30, 35 évesen vagy akár afelett vállal gyereket, mert a biológiai órája nem sietteti sehová úgy, mint a nőket. Egy nőnek szerintem érdemes még a húszas éveiben gyereket vállalni és akkor már miért ne egy (akár bőven) 30 feletti férfival, aki már kiélte magát?


Ezért gondolom hogy oké hogy egy 20-25-30 éves férfi nem akar gyereket, de később meggondolhatja magát még egy jó darabig.

2015. febr. 10. 08:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak az életkorral némileg. Ez az amit rendszeresen kihagynak a legtöbben a számításból. Az idő és változás :) Orbitális, de rettentő gyakori hiba ezt nem figyelembe venni. Az, aki 20 évesen azt mondja sosem akar gyereket simán meggondolhatja magát ha van egy remek párja és párkapcsolata/házassága.


Nekem meggyőződésem, hogy házasság és gyerekvállalás kérdése változik ha az ember a megfelelő emberrel találkozik. Igaz magamból indulok ki, én is házasság és gyerek ellenes voltam. Most meg nős vagyok és babát tervezünk :DDDD

Szóval változhat, de ez nem azt jelenti, hogy tuti változni is fog. Csak elég esélyes :)

2015. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nőnek és férfinek is simán megváltozhat a véleménye erről az évek előrehaladtával. Az ember változik, csakúgy mint a körülményei és a preferenciái. Szóval esélyes, hogy ha 20-as éveiben nem is akart, de később már igen. Nekem mondjuk csak az a bajom, hogy én szeretnék gyereket, de nem akarnék egy "anya típusú" nővel együtt élni, és így már nem egyszerű a dolog...
2015. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9:


Elméletileg ez a nőkre is igaz lenne, csak egy 35-40 éves nő már sokkal nagyobb veszélyekkel és kisebb eséllyel vállalhat gyereket, de még sokszor egy 30 éves nő sem kell a férfiaknak, mondván hogy túl idős és akkor inkább a huszonévesek.

2015. febr. 10. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!