Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szoktam kiteregetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktam kiteregetni a magánéletem, de kér-lek segít. -setek mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, fél éve ismerkedek egy férfival. Nagyon jól megvagyunk, minden okés, de a részemről csak barát. Az ő részéről nem,többet szeretne, nagyon sok a közös bennünk, de nem vagyok bele szerelmes, külsőleg sincs vele semmi probléma, ápolt, igényes, de nem szeretem. 26 éves vagyok, illene lassan a családon gondolkozni, itthon is elvárják, hogy végre unoka legyen. Ez a férfi szerintem remek apa lenne, testvérem gyerekére vigyáztunk és én csak néztem, hogy hogyan foglalkozott vele. nagyon jó volt, hogy őszinte legyek, hogy láttam, mennyire jól kijönnek, szereti és foglalkozik vele. Velem is nagyon jól bánik, igazi minta férfi, családért mindent, nem csak megjátssza, szívből csinálja és jól érzi közbe magát.
2015. febr. 10. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
persze, használd ki, verd át, miért is ne
2015. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Én adnék neki esélyt hisz ritka az ilyen férfi.Az ilyenek pedig kicset érnek.
2015. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
de miért nem tudsz szerelembe esni vele?
2015. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Próbáljam meg vele, hisz szeret, én mindig is ilyen férfira vágytam, aki besegít mindenbe, szereti a gyerekeket és tiszteli, becsüli a nőket. De egyszerűen csak szeretem, gondolok rá többször de nem úgy, mintha a párom lenne, csak eszembe jut. Annyit gondolkozok rajta, anyum szerint megfogtam "az Isten lábát" ilyen férfit nem találok még egyet. Lehet, ebben igaza is van, arra gondoltam hátha beleszeretek idő közben. Vagy ti, hogy voltatok? Egyből szerelmesek voltatok a másikba? Mert szeretem meg minden, jól elvagyunk, de pl. megakart csókolni én elhúztam magam, nem bírtam volna, nem jött az az érzés.
2015. febr. 10. 16:30
 5/19 anonim ***** válasza:
26 évesen még semmiről nem maradtál le. Manapság a nők többsége (legalábbis itt Budapesten) 30-32 évesen szül először. Én azt mondanám, bármennyire is fájdalmas, ne hitegesd őt tovább, keress még tovább.
2015. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem verném át, tudja, hogy nem vagyok szerelmes bele. Mondta, hogy ő nagyon szeret engem, mindig is ilyen nőről álmodott, mondta, hogy próbáljuk meg, ha nem jön össze még mindig kiszállhatok. Persze, csak ha akarom, ha nem maradjunk barátok, bár ő sosem fog rám barátként tekinteni.
2015. febr. 10. 16:32
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj megfelelni másoknak, ne akarj csak azért gyereket, mert otthon elvárják. Mindennek el fog jönni a maga ideje, rád fog találni a szerelem. Ne járj / házasodj össze valakivel csak azért, mert ő szeret téged és ideális jelölt. Ha nem vonzódsz hozzá, ne erőltesd. Ez a te életed, a te döntéseid, ne szülj azért egy gyereket, hogy anya-apa boldog lehessen.
2015. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sok jóra nem vezetne. Ha nem is kívánod akkor felesleges lenne egymás idejét rabolni azzal, hogy gyereket vállaltok (a gyerekcsináláshoz egyébként sem elég egy csók és, ha már azt sem kívánod...)

A gyerek érezné azt, hogy valami nincs rendben és ti sem lennétek túl sokáig együtt.

2015. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Kiütközne ez nálad előbb-utóbb.Pl. születik egy gyereketek,hirtelen belezúgsz egy vonzó pasiba,nem tudnál nemet mondani,sérülne mindenki az egész sztoriban.Olyan nem lenne hogy egész életedben el tudnád nyomni hogy nem vonzódsz hozzá,eleged lenne egy idő után.
2015. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

" arra gondoltam hátha beleszeretek idő közbe"

pedig van ilyen, a gyakorin nem tudnak róla.de van. Ez egy jó házasság lenne, ő meghódítana a jellemével, tartásával, és talán a humorával (az remélem van) A nagy lángoló szerelmek nem jó házasság alapok... elégetik a feleket. Kosztolányi írja egy helyen, aki szerelmet visz a házasságba, az egy párductól várja el, hogy a kandalló mellett heverésszen.

2015. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!