Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy napjainkban még pl. Szíriában házasságtörés okán még halálra köveznek nőket?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszul vagyok ettöl a közelkelettő meg a beteg vallási dolgaiktól..
2015. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meddig terjed a kulturális másság tolerálása? Nincsenek kultúrák felett álló, egyetemes, emberi erkölcsi értékek?
2015. febr. 10. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
De vannak de a terroristák leszarják.
2015. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Meg is érdemlik.

Amelyik nő félrebaszik dögöljön is meg.

Én bevarrnám a csiklójukat is.

2015. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mit szólsz hozzá hogy emberölésért felfügesztettet kapnak ITT?


ki min háborodik fel

2015. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért van különbség aközött hogy bűncselekményért, bírósági tárgyalás útján kap valaki egy szükségesnél enyhébb büntetést, és aközött hogy mondjuk azért mert a nőnek kivillan a haja halálra kövezik az utcán.
2015. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Életemben egyszer voltam fogdán....az is azért mert nem bírtam nézni ahogy egy arab pasi kezelt emelt a barátnőjére. Még mindig látszik a heg a kezemen, vagy 3 fogát kivertem. Szerencsére megúsztam a dolgot pénzbüntetéssel és figyelmeztetéssel,mert szerencsére csak egyet ütöttem és a Nő is azt mondta a rendőröknek, hogy féltette az életét és segítséget kért.

Az egyik diplomata házban az egyik lány fejét(azt hiszem indiaiak voltak) kopaszra borotválták, mert megszegett valami szabályt....már az is elég necces volt, de az legalább újra megnő és emlékezteti arra, hogy valami helytelen dolgot csinált. Ami maradandó nyomot hagy, és fizikai fájdalommal jár azt elítélem, de nagyon!!!

37F

2015. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
....kezet emelt.....
2015. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!