Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik többségének tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többségének tényleg a nagy mell jön be? Fiúk! Szerintetek melyik a vonzóbb, a kicsi vagy a nagy?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Én pont hogy azt vettem észre hogy a kicsi/közepes de formás mellek jönnek be a többségünknek :) Köztük nekem is. A nagy mell csak ruhában mutat jól a dekoltázs miatt
2015. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
A hatalmas jön be. Minden egyes férfinak a világegyetemen. Sőt az állatoknak is. A kiskutyád is csak szánalomból van veled mert kicsi a melled meg adsz kaját, ha nagy melled lenne sokkal jobban szeretne.
2015. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 CptTomato ***** válasza:
21%
A tripla G 120 feletti jön be a pasiknak általában eza legkisebb amitől beindulnak.
2015. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy így visszaszámolom,7 barátnőm inkább "kismellű" volt,csak egyéjszakásról nem is beszélve,általában feszesebbek,meglehet kövezni, a kismelleket jobban szeretem :D

19/F

2015. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Meg mindig a kisebb :)
2015. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
50%
En a kicsit szeretem,de a Nagy az egyento"l fugg.
2015. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%

Te egy isten verése vagy! Komolyan hányszor kérdezitek még meg?? Ezek a kib**aszott általánosítások... ti gyengeelméjű nők! Nem nem az!!

De tökmindegy hányszor mondjuk el mert nehéz a felfogásotok.

Komolyan én is űrhajót építek és elmegyek egy másik bolygóra.

2015. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkinek másmilyen

Nekem a lényeg hogy ne lógjon és azért ne akkora legyen mint 2 szúnyogcsípés. A parizermell sem tetszik annyira.

Ezeken kívül bármilyen tetszik

2015. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább a kemény popsit markolom meg. Ha formás és kemény akkor mindegy hogy mekkora a mell.

Ha puha és formátlan, akkor is mindegy a mell, attól még meg akarom kapni ha már oda el jutottunk.

2015. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
Tök mindegy, csak legyen melle.Nem zavar ha A-s és az se ha F-es. ;)
2015. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!