Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik többségének tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többségének tényleg a nagy mell jön be? Fiúk! Szerintetek melyik a vonzóbb, a kicsi vagy a nagy?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 22:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Mert szerinted mit gondol egy pasi, még ha ki sem mondja??? Szerinted nem ezt? Ehh hagyjuk, gyerek vagy még.
2015. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
Igen, igazad van, én vagyok a szűk látókörű gyerek, neked pedig teljesen igazad van, aki azt állítod, hogy minden egyes férfit azt általad említett dolgok motiválnak elsősorban, és nem létezik köztük olyan, akit egy nő belső szépsége bűvöl el elsőként- a vonzó külső mellett. :)
2015. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom a férfitársaim többségének ez jön e be mindenesetre nálam előny a nagy mell mert jó ha van mit fogni! Az pedig csak egy téveszme, hogy a kis mell feszesebb. Vannak azért olyan nagy mellek amik még a kicsiknél is sokkal feszesebbek és abszolút nem lógnak csak az ilyen nem túl gyakori, de azért nem is egy fehér holló.
2015. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

szerintem is változó. és sokszor nem is lényeges.

a pasik csak azt nem szeretik, ha a mell annyira kicsi, hogy szinte alig látszik.

a nagymellű nőket általában szeretik, de sok nagymellű nő érzi hátránynak a nagy melleit. sok szempontból.

az extrém nagy melleket meg kifejezetten olyan nők csináltatják/viselik, akiknek ez a szakmájukhoz kell/het.

Mert ott sem szentírás. Szerintem az alak fontosabb.

Az egyik barátnőm pl táncos egy bárban.. neki sincs nagy melle, inkább átlagosnak mondanám.

Ismerek egy pasit. (Egy másik hasonló kérdéshez már kiírtam.) Aki tipikus nők kedvence (utcán szólít le nőket, és megadják neki a számukat), magas, sármos, nagyon helyes, nagyon intelligens (magas IQ)nem kevés pénzzel és önbizalommal megáldva. (Bár ilyen feltételek mellett nem nehéz.)

Az ő véleménye az, hogy ha a nő arca szép, kicsi a dereka, nem lóg a feneke, és nagy a melle (nála a nagy mell D-s kosár méretnél kezdődik! az sem baj ha szilikon) akkor édes mindegy hány kiló.

Szerintem a pasik többségének minden női mell tetszik (ha nem egy "pattanás", vagy nem lóg a derekáig), ha csinos a lány.

2015. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a közepes jön be!

Ha választani kéne a nagyon kicsi meg a nagyon nagy között majdnem mindegy lenne.

2015. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!