Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gátlásos lányok, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos lányok, nálatok miből lehet észrevenni, ha tetszik nektek egy srác?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, hogy mondjuk még visszahúzódóbbak vagytok-e, mint annál, aki nem tetszik, vagy ha lesütitek a szemeteket, mosolyogtok, az csak a zavar jele-e, vagy azért vagytok ilyenek, mert tetszik nektek az illető. Vagy ilyenkor pl. kevésbé vagytok beszédesek, érdeklődőek, nem bólogattok mondjuk olyan nagyon hevesen és tágra nyílt szemmel stb. Volt egy lány, és fogalmam sincs, hogy bejöttem-e neki, azt tudom, hogy eléggé zavarban volt, mondjuk jól elbeszélgettünk, csak nem mutatta ki annyira, hogy irtóra örülne nekem, és lehet, hogy velem találkozott életében először így kettesben, és lehet, hogy csak ennek szólt a még nagyobb visszafogottsága. Előre is köszönöm a segítséget.

2015. febr. 10. 22:41
 1/9 CptTomato ***** válasza:
A gátlásos lányoknak van valamilyen hobbijuk amit ha kiderítesz közelebb kerülhetsz hozzájuk.
2015. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megszólalok a társaságában.

17L

2015. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Ezt úgy értsem, hogy aki neked nem tetszik, annak a társaságában viszont nem szólalsz meg?
2015. febr. 10. 22:49
 4/9 anonim válasza:
Nem tudom, nem vagyok gátlásos :)
2015. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Túlbonyolítod:) A gátlásos lányok mikor beszélsz velük nem mernek a szemedbe nézni, nem nagyon szólnak hozzád, ha meg is szólítod ég az arca, ha ketten vagytok valahol zavarban van és nem szólal meg, mert nem tudja hogyan tovább. Ugyanakkor ha nem látod sokat pillant feléd. Szerintem amúgy bejöttél neki:) Én sem mutatnám ki egy fiúnak az első találkozáson, hogy mit érzek, mert szerintem elrettentené.

Remélem segítettem valamennyit:)

2015. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én is elég gátlásos vagyok, ezért kiszámíthatalannak is tűnök, de ha nem sokat nézett rád a találkozás közben, hanem inkább pl. A földet nézte, akkor biztos bejössz neki, csak zavarban van
2015. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Gátlásos természetemből adódóan nem igazán beszélek. De ha valaki nagyon tetszik, akkor erőt veszek magamon és megpróbálok beszélgetést kezdeményezni vele.

2015. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5: Köszi, hát valamit talán segítettél. Ő sem nagyon sokat nézett rám (vagy fogalmazzunk úgy, hogy többet nézte a földet, de engem is), de kb. folyamatosan mosolygott, ha rám nézett, akkor is, de pl. megfogtam a kezét, hogy ne ő fizessen, és elhúzta a kezét, nagyon összekuporodva is ült, közben játszadozott a bögrével, meg ilyenek, inkább kicsit riadtnak tűnt, vagy nem is tudom. De egyébként meg aranyos volt, beszélgetett is, csak valahogy azt vártam volna, hogy jobban lássam rajta azt, hogy jól érzi magát velem. Igazából nem is tudom, mit gondoljak róla, mert a gátlásos talán nem jó szó, inkább kicsit önbizalomhiányosnak mondanám (oké, lehet, hogy gátlásos is). A szülei tiltották a fiúktól, nem is szokott hozzá ahhoz, hogy a fiúk felfigyeljenek rá, és amikor a neten beszélgettünk, eléggé megnyíltunk egymásnak, tehát ő is tudta a legapróbb titkaimat is. Amikor visszakísértem, akkor a végén mondta, hogy vigyázzak magamra, és ahogy szemben álltam vele, megsimogattam a vállát, és a szemébe néztem, megpusziltam őt, de nem tiltakozott.
2015. febr. 10. 23:12
 9/9 anonim válasza:
#1-es:? Igazad van.
2015. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!