Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik néger pasival járnak/jártak nem félnek hogy utána már nem sok magyar pasi járna már velük?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 10:49
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
6%

Édesapám mikor angol tanfolyamra járt, egy fekete úriember volt a tanára. Az illető a város egyik középsulijában is tanít, tök normális ember. Kenyában született, gyerekkora óta itt él, nyilván a magyar kultúrához szokott hozzá, itteni értékrendje van. Egyébként afrika nem csak szavannából meg törzsi háborúból áll, Johannesburg pl teljesen egy nyugati város. De egyébként sok fekete születik is Magyarországon, vagy úgy általában Európában. Amszterdamban ahova szoktunk járni ismerősökhöz, az a városrész olyan környék, ahol 80%-ban feketék laknak (Suriname-iak), egyáltalán nem gettó a hely, egy helyes holland külvárosi negyed, tégla sorházakkal, az emberek mosolyognak, elegánsan öltöznek, sétálnak a gyerekekkel, stb.

Európa tele van kulturált, európaiként viselkedő négerekkel.


Szüleim kínai cégnél dolgoztak, sok kínai munkatársuk volt. Akik pár hétre voltak csak itt, azok a mi szemünkkel nézve elviselhetetlenek voltak. Köpködés, igénytelenség, turházás, amit el tudsz képzelni... Volt viszont olyan felsővezető is, aki Franciaországban járt egyetemre, egy magyar szemmel is kulturált úriember volt.

A szobatársam japán, egyetemista, ő ilyen "átmenet", vannak még ázsiai szokásai, de már megszokta az itteni kultúrát. Akcentussal, de nyelvtanilag tökéletesen beszél magyarul, de orrot nem fúj, szipog.


Szóval szerintem attól függ, hogy milyen a neveltetése, mik a szokásai. Én se jönnék össze egy kenyai feketével, vagy egy japánban élő japánnal, stb, de nem a bőrszín miatt, egyszerűen túl nagy a kulturális különbség.

De ha x éve itt él Magyarországon, esetleg itt is született, akkor miért ne??

2015. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

"Johannesburg pl teljesen egy nyugati város." Na ez a hét vicce. Johannesburg a Dél-afrikai Köztársaság legnagyobb városa, azé a Dél-afrikai Köztársaságé, ahol lassan nem léphetsz nyugodtan fehérként az utcára, mert meglincsel az apartheid rendszer alól felszabadult fekete csőcselék, és ahol mindennapos jelenség a fekete férfiak részéről a fehér nők felé irányuló nemi erőszak, a bűnözésről nem is beszélve.

Ha Európa olyan lenne, mint a Dél-afrikai Köztársaság, akkor itt óriási gáz lenne.

2015. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
24-es válaszoló vagyok : Az előző választ mint ha én írtam volna. De viszont az előtem szóló válaszolónak tényleg TELJESEN igaza van! Ha EU azt csinálná mint SA ( South African magyarul : Dél Afrika ) Akkor bísztos ,hogy az eu- rasszista helynek nyilvánitanák ellentétben sa-val.A másik a "nemi" próblémák. Pont erről írtam én is , hogy a négerek Európában ( De nem csak itt ) az európai,ázsiai,közel-keleti nőkel borzasztó dolgokat csinálnak. De azért de érdekes ( és szerintem rajtam kivül többen is gondolgoztak már ezen ) hogy a híradóban nem hallani olyat hogy mondjuk Svédországban vagy bármely eu-s országban fehér férfi vagy férfiak támadtak meg egy néger nőt. ( ha tévedek akkor szóljatok de szerintem ilyen soha nem volt.)
2015. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
*South africa nem african.
2015. febr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
20 as: Én pl mindenkivel óvszerben szexelek és ha komolyra fordul a kapcsolat előtte szoktam csináltatni egy teljes tesztet amit a páromtól is elvárok.15 ezer forint és 1 nap alatt kész,én inkább így figyelek az egészségemre nem az előítéleteim révén.
2015. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

21 es te ritka ostoba vagy.(na jó sajnos ez nem ritka).

Te utálod a szúnyogot rendben van ,bár ilyen erős érzelmeket táplálni egy öntudatlan apró lény iránt fura számomra,engem csak akkor bosszantanak amikor megcsípnek de különben eszembe sem jutnak mondhatni semlegesek számomra. De az eredeti kérdésből kiindulva akkor te nem jönnél össze olyan lánnyal akit csípett már meg szúnyog,mert ugye te utálod őket így azt is akit már csípett.,mint hogy utálod a feketéket így elítéled azokat a lányokat akik nem rasszisták és már voltak feketével.Ebben az a szörnyű hogy ez már tényleg a rasszizmus csúcsa mikor nem csak egy fajt utálsz de a saját fajtársaidat is akik másképp vélekednek.Persze ok mint írtad rengeteg negatív tapasztalatod volt feketékkel,gondolom felfalta a családodat egy kannibál törzs vmi afrikai szafarin.

2015. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

"Persze ok mint írtad rengeteg negatív tapasztalatod volt feketékkel,gondolom felfalta a családodat egy kannibál törzs vmi afrikai szafarin."


Nem nehéz sok negatív tapasztalatot összeszedni, ha mondjuk Debrecenben, Győrben, vagy olyan városban élsz, aminek a közelében van menekülttábor...

2015. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
83%

"Nem nehéz sok negatív tapasztalatot összeszedni, ha mondjuk Debrecenben, Győrben, vagy olyan városban élsz, aminek a közelében van menekülttábor..."

Nem nehéz jó tapasztalatokat összeszedni ha 2 fekete orvos is van a barátaid között és mindkettő családcentrikus intelligens jófej pasi .

Egy menekült táborba szorult emberek viselkedése alapján megítélni és elítélni egy fajt az elég furának tűnik.Olyan mintha egy külföldi utálná a magyarokat mert annyit ismerne belőlük hogy a fradi focizott az ő városába és utána a szurkolók törtek zúztak verekedtek.A menekülttábor senkinek nem az a természetes közeg ami alapján egy teljes fajt hiteltérdemlően meg lehetne ítélni.

2015. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Mikor a feleségem terhes volt, nekünk is néger volt a magánorvosunk. De én sem jönnék össze olyan csajjal, akinek már volt feka barátja.
2015. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
0%
39: annyira undorodsz tőlük hogy nem jönnél össze nővel aki már lefeküdt feketével,de a feleséged és a gyermeked biztonságát gond nélkül rábíztad egyre? bravo! vagy esetleg a gyerekedet is utálod mert fekete orvos segítette világra.hihetetlen mennyien képesek túlélni az agyhalált ,te vagy erre az újabb kitünő példa
2015. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!