Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik néger pasival járnak/jártak nem félnek hogy utána már nem sok magyar pasi járna már velük?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 10:49
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

"Nem nehéz jó tapasztalatokat összeszedni ha 2 fekete orvos is van a barátaid között és mindkettő családcentrikus intelligens jófej pasi ."


Még két fecske sem csinál nyarat. Az egyetem után itt ragadt fekete orvosok pedig éppen annak a skálának a másik végletét képezik, aminek az egyik oldalán a menekülttábor áll.

2015. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

"hihetetlen mennyien képesek túlélni az agyhalált ,te vagy erre az újabb kitünő példa"


Tipikus "kultúrált" liberális megszólalást láthattunk. Ez rendkívül jellegzetes, jól véssük emlékezetünkbe. Ha valaki nem ért egyet velük, az egyből agyhalott. :-D

2015. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
80%
41: ha a skála egyik vége a menekülttábor és a másik pedig az itt maradt orvosok akkor azt mondd meg mi a baj a skála közepén elhelyezkedőkkel? A magyar pasik táborára ugyanilyen skála felállítható aminek mondjuk az alján elhelyezzük a rosszul szocializálódott ,iskolázatlan segélyből és bűnözésből élő alakokat a másik végén pedig a több diplomás szellemi elitet,mégsem utasítanál el gondolom egy nőt mert megtudnád hogy előtted a skála közepéről választott és egy szobafestő pasival ,villanyszerelővel,felszolgálóval netán egy gépkocsivezetővel volt gusztusa lefeküdni.Tehát még mindig nem adtál értelmes magyarázatot hogy a rasszizmuson kívül milyen egyéb okod van elítélni egy nőt aki volt már fekete pasival? Ha előtted egy feketebőrű orvos,sofőr vagy bolti eladóval dugott akkor az gáz de ha a skálán ugyanott elhelyezkedő fehér egyénnel az rendben van.Én a bőrszínen kívül nem látok más eltérést és pont ezt hívják rasszizmusnak,utálsz vkit mert több a bőrében a pigment mint neked ..az agyhalott jelző erre nem degradáló hanem precíz pontos megfogalmazás.
2015. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyenek az arányok. Fogalmazzunk úgy, hogy közöttük sem az orvosok dominálnak, a cigányokat sem azért nem szereti az ember, mert barna a bőrük, hanem mert kb. 80 százalékuk képtelen kultúrált módon élni, és lop, csal hazudik.

És én, miért nem járnék ilyen lánnyal? Több okból sem, egyrészt semmit nem akarok elkapni, továbbá megvan az olyan nőkről a véleményem, akik állandóan valami egzotikummal akarnak feltűnősködni, és végül, egy fekete férfival nagy eséllye egy liberális nőszemély fog összejönni. A liberalizmusnál kártékonyabb esze pedig kevés van. A liberalista nő az én szememben megvetendő.

2015. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

1. Mi bajod a liberalizmussal? Miért baj, ha az emberben az embert látjuk, és nem a bőrszínt vagy hasonlót?

2. Ha egy kultúrált, egészséges emberrel akadt össze az a nő, akkor semmivel sincs nagyobb esélye annak, hogy elkapj valamit, mintha bármilyen más emberrel jött volna össze.

3. Nem feltétlenül egzotikummal akar feltűnősködni az a nő, aki négerrel jár, lehet, hogy mint embert szereti, erre még nem gondoltál?

2015. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

"Mi bajod a liberalizmussal?"


Az, hogy agresszív túlzásokba eső, kártékony eszme, mely nem tiszteli az erkölcsöket, nem tiszteli a családot, és alapvetően semmi másról nem szól csak a kapitalista világgazdaság igényeinek megfelelő, gondolkodni lusta, műveletlen, hazátlan, vallástalan, nemtelen, birkák tömegeinek kineveléséről.

Ráadásul igazságtalan is. Ha egy fehér ember megüt egy cigányt az rasszizmus, ha a cigány megüt egy magyart, az önvédelem... És ez minden egyes aspektusában jelentkezik a liberalizmusnak. A többségi társadalom viselje el a kisebbség idiótaságait, agresszivitását, és provokatív viselkedését... hát kösz én ebből nem kérek.

2015. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
0%
azt hiszem, egészen másképp látjuk a liberalizmust, és mivel nem tartozik ide, így nem kezdek el ezzel vitatkozni. milyen jó, hogy már (liberalizmus megjelenésének elég nagy előnye) gondolhatsz mást is, mint én, és ennek hangot is adhatsz :)
2015. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

"gondolhatsz mást is, mint én, és ennek hangot is adhatsz :)"


Hét vicce. Nincs szólásszabadság. Ma szinte egész Európában, ha megt mersz kérdőjelezni bizonyos történelmi dogmákat, akkor elítélnek és lecsuknak. Újra itt a tipikus libsi kettősmérce.

2015. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Libsi kettősmérce egy frászt. Magyarországon sincs liberalizmus. Gyönyörűszép diktatúra van, ami pontosan azzal jár, amit leírtál. Az emberek egyenlősége továbbra sem értem, miért problémás elv. De kinek mi :) Nem vagyok hajlandó politikai vitába keveredni.
2015. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
36-as válaszoló vagyok: 46. válaszolónak nagyon igaza van! A liberalizmus és a "Multi-Kulti" szinte CSAK IS a négerekről szól.A család az még NEM MNDEN az európai az ázsia és még a közel-keleti nők Jógait semmibe sem veszik a négerek!
2015. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!