Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik néger pasival járnak/jártak nem félnek hogy utána már nem sok magyar pasi járna már velük?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 10:49
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
73%
Kedves fiatalság, látom, nektek már kimosták az agyatokat, de teljesen. A népek népcsoportok illetve rasszok keveredése, az semmi jóra nem vezet. Milyen alapon kötelez az oktatás, a propaganda, hogy szeress egy másik embert, amikor ezen népcsoporttal csak negatív tapasztalataitok vannak? Jó, ok négerrel dugnál, kedves nem rasszista? És egy szabolcsi kan cigánnyal, azzal is? Az, hogy az ember a saját tapasztalatai alapján elítél egy népcsoportot, az nem rasszizmus, ezek csak tények. A szúnyogot sem azért utáljuk, mert szúnyog.....
2015. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
81%

A jó fej szúnyogokkal semmi bajom. Azokkal van bajom, akik ártanak nekem.


Ami azt illeti, a keveredés evolúciós, genetikai szempontból még pozitív is. Nagyobb diverzitás, nagyobb ellenállóképesség, egyszóval egészségesebb, ellenállóbb, erősebb ember. Nem véletlen, hogy a félvérek nagy átlagban kifejezetten vonzóak. A személyes preferenciák nyilván különböznek, de a nagy átlagban ösztönösen vonzalmat kelt a félvér ember, mert a fentiekre utal a vérkeveredés.


És tény, mivel máshol alakultak ki, máshoz alkalmazkodtak, ezért nyilvánvalóan vannak minimális különbségek a népcsoportok között. A kaukázusi fehér ember érzékeny a laktózra, az ázsiaiak kevésbé bírják a piát, mert nem termelődik annyi alkoholbontó enzimjük, az afrikaiaknál meg gyakori a sarlósejtes vérszegénység. Különbségek akadnak népszinten is, de egyéni szinten is. Fehér ember között is van, aki vérszegény (én speciel), fehér ember között is van, aki kevésbé bírja a piát, és afrikai négerek között is van olyan, aki beteg meg olyan is, aki teljesen egészséges. Ha emberileg nézzük őket, akkor gyakorlatilag valóban csak a bőrszín az, ami különbözik, és ha egészséges, intelligens emberről van szó, akkor felesleges emiatt hátrányos helyzetbe hozni. Ugyanez igaz a szabolcsi cigányra, a timbuktui arabra és a nigériai négerre is. Vagy az indiánokra, a tibetiekre és még sorolhatnám. Ha művelt, intelligens, okos emberről van szó, akkor én személy szerint észre sem veszem, milyen bőrszíne van, vagy hogy cigány-e vagy sem. Lehet, hogy én vagyok az a fajta libsi, akitől okádnotok kell, de én meg tőletek okádom, hogy ennyire leragadtatok az 1936-os Németországban...


22/l


aki a korábbi PC hozzászólást is írta.

2015. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
5%

nekem az első pasim fehér volt utána fekete sráccal jöttem össze és nemhogy velem nem járnának már fehér pasik nekem nem kellene már soha...

lepontozást várom ugyis az lesz de ez így van

2015. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: szerintem a 4-es és a 11-es igaza van . Előszőr is kezdjük ott ,hogy miért van az hogy a nők nem utasitják el azokat a férfiakat akik négerel csajal voltak? Azért talán mert ilyenek szinte NINCSENEK (ha vannak az is nagyon de nagyon ritka). És miért nincsenek vagy ha van akkor miért olyan ritka ? Na azért mert ez úgy van hogy a férfiaknak mindent szabad viszont a nőnek nem.Én ŐSZINTÉN meg mondom , hogy csakis egyszer láttam olyan férfit akinek néger csaja/felesége lett volna csakis egyszer ( a férfi magyar a nő néger ) .Pedig nekem NEM szük az ismertségi köröm. Másik "sok férfi (magyar,európai) miért nem akar olyan nővel (magyar,európai) lenni akinek benne volt a néger ..... na szóval az" .Azért mert a magyar v európai férfiak NEM akarnak betegek lenni (felsorolhatnék csomó betegséget). NEM vállaják ezt a rizikót.( és helyes is ) plusz: Azt aki nem akar vagy a szó szoros értelmében undorodik a négerektől az minek rasszistázák le? Pl: a 23-as kommentelőt is le rasszistázhatnák mert nem akar sőt kerüli a fehér v magyar pasikat.
2015. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
24-es vagyok nem vagyok rasszista .
2015. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy nekem vicces, hogy sok pasi felháborodik ezen, miközben az én pasi ismerőseim olyan 80%-a odáig van az ázsiai lányokért. Szóval nem is értem az embereket...
2015. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
23 és 24 válaszoló vagyok: igen , azért mert az ázsiaiak ( értsd ezen belűl : kínaiak,japánok,koreiak...) tiszteletben tartják az európai érték rendet és kúlturát kölcsönösen az európaiak is ezt teszik, na de viszont a négerek semmilyen kúlturát (értsd: európai,ázsiai vagy tán még közel-keleti) érték rendet nem tartanak értékben. Őket max a (állitólag) az európai,ázsiai,közel-keleti nők szét ..... érdekli. Én megint írom tényleg NEM vahyok rasszista de ez van!
2015. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
*vagyok
2015. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
ÓRIÁSI NAGY írási hiba: azt hogy----> (állitolag). Nem akartam bele írni de berakta. Amúgy meg a négerek csakis az európai,ázsiai,közel-keleti nők szét .... érdekli . (ez már a helyes verzió).
2015. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
7%
Te melyik fajta négerről beszélsz? Azokról, akik teljesen ugyanolyan városokban tökéletesen ugyanúgy élnek mint mi bármelyik városban, csak éppen Afrika területén, vagy azokról, akik mindenféle polgárháborúk miatt irtózatos mély szegénységben élnek és éheznek és hasonlók? Mert nagyjából ez a két fajta afrikairól van nekem személy szerint tudomásom, és valahogy egyik sem tűnik nekem olyannak, akit kifejezetten népszinten csak az erőszak érdekelne.
2015. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!