Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ferfi az ilyen? Egyalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ferfi az ilyen? Egyaltalan miert csinalj ezt?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk joban, csak koszon viszonyban.

Annyit tudok rola, hogy jopar olyan baratnoje volt, akivel lenyegeben csak szexkapcsolatban allt.

Par eve kozeledett hozzam, nem mondta ugyan, mit akar, de olelgetett, hulyeskedett. En pedig folyamatosan loktem el magamtol. Vette a lapot. Onnantol kezdve evek ota ugyanazt csinalja.

Nem jelolt be facebookon, semmi. Viszont amint meglat, rogton elkezd bamulni. Mondjuk beszel valakivel, bemegyek abba a helyisegbe, es ahogy bemegyek rogton ramnez, es egesz ido alatt bamul, mosolyog.


2015. febr. 11. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni csak épp vár arra, hogy mikor veszed észre, hogy mit akar. leszállt rólad, de azért nem akarja, hogy végleg elfelejtsd. Ez is egy taktika. Vagy belemész vagy nem, de eddig ahogy látom jól csinálja, mert érdeklődsz utána. :D
2015. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elso perctol tetszik, ahogy megismertem. Akkor nem tudtam, hogy milyenne valt.

Nem akarok neki bedolni, viszont annyira zavar, amit csinal. Feszengek, mert folyamatosan bamul.

2015. febr. 11. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Mégis mit akarsz tőle? Azt hogy kopjon le őrökre, vagy azt hogy vegyen komolyan, ha akar tőled valamit?


Szerintem az lehet a szitu, hogy van egy kis gyakorlata a női testbeszéd elemzésében, és látja, hogy tetszik Neked.

2015. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom, közben megválaszoltad, ja veszi a testbeszédedet, és mivel túl egyértelmű neki is, hogy tetszik Neked, ezért van kicsit nagyobb mellénye.
2015. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt neked kell eldöntened, hogy mit akarsz tőle, hogy mit várhatsz tőle, azt tudod.
2015. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!