Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan pasik akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muki1999 kérdése:

Vannak még olyan pasik akik érzékenyek, mernek szeretni és lehet velük táncolni? És egy kicsit (vagy tőlem akár nagyon is lehetnek) helyesek?

Figyelt kérdés

Ezt nem gonoszságból kérdezem. Csak én még nem találkoztam ilyennek és érdekel. Várom a válaszokat :)

15,5/L

N.



2015. febr. 11. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Várjad
2015. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak alkohollal keverve szeretek táncolni.Az meg a romantikám rovására megy.Vagy ez vagy az. :,(
2015. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos van . :DD
2015. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Háát jóóó :D
2015. febr. 11. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy neked ki helyes azt csak te tudod eldönteni. A többi oké, de táncolni meg kellene tanítanod :D
2015. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek táncolni, az egyetem keretében volt is lehetőségem két félévig néptáncot tanulni, jövő héttől pedig társastáncra fogok járni. Az, hogy helyes vagyok-e, döntse el más.


21/F

2015. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezzel a kihívással megküzdök szívesen :D csak szeresse a zenét :)
2015. febr. 11. 18:52
 8/9 A kérdező kommentje:
A társastánc jöhet de én igazából az ilyen "ropjunk" egyet féle táncokra gondolok vagy ilyenek :D
2015. febr. 11. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Tancolni nem szeretek es nem is tudok, a helyesseget a lanyok tudjak elmondani, de a tobbi igaz ram :)
2015. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!