Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek változtassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változtassak (csökkentsek) az elvárásaimon?

Figyelt kérdés

Szóval eddig úgy gondoltam, hogy egy érett gondolkodású, intelligens, intellektuális, művelt lányt tudnék szeretni, akivel akármikor el lehet beszélgetni komolyabb témákról is, emellett introvertált, nem csak az izom számít neki, és nem hiszi, hogy a szerelem olyan, mint amilyen egyes nyálas romantikus filmekben van.


Ahogy telik-múlik az idő, kezdek rájönni, hogy ilyen lányt nem valószínű, hogy találok majd. Ezért úgy gondoltam, hogy talán nem kellene ennyi feltételt szabnom. Bár még mindig a fentebb leírt lánynak örülnék a legjobban, azon gondolkodom, hogy vajon ne változtassak-e az elvárásaimon. Egy kedves, csendes lány, aki talán nem olyan okos, intelligens meg művelt talán nem lenne rossz. Bár olyan szinten mindenképp kell egy kis ész, hogy ne egyfolytában mások viselkedése után menjen, és pl. ne gondolja azt, hogy a szerelem olyan, mint azokban a romantikus filmekben.


Na, a lényeg ez: Szerintetek legyek maximalista, és keressem a "tökéletest" (tudom, hogy ilyen nincs, úgyhogy inkább ahhoz közelit), vagy elégedjek meg egy szerény, kedves lánnyal?



2015. febr. 11. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvárásaid vannak.Na de te mit tudsz nyújtani ?
2015. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt neked kell tudnod,ha téged ez tesz boldoggá,és megéri számodra keresni,mert úgy érzed csak így lehetsz boldog akkor semmiképp.

Ha viszont úgy érzed,sok,lehet, hogy esélyt kellene adni más típusnak is,nem feltétlen csak egyféle lehet a boldogság.


Ezt neked kell eldönteni.

2015. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez most valódi kérdés és nem kamu???
2015. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresgéld a tökéletest, de maradj közben nyitott a titkos esélyesekre. A felsoroltakból ez a nyálas romantikus téma a legneccesebb, a többi simán meglehet egy lányban, én ismerek jópárat.
2015. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keresheted a szàmodra tökèletest,de ne mondj le az olyan lànyokròl,akikkel kialakul a kölcsönös szimpátia,csak azért,mert nem pont olyan,mint amilyennek elképzelted.

Szerintem nincs túl sok elváràsod.

Én is inkább csendesebb,komolyabb lány vagyok.


Sok sikert :)

2015. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!