Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok a lentebb leírt őszinteséghez a "mi a véleményed rólam" kérdésetekre?

Figyelt kérdés

Néha volt úgy, hogy néhány jobban kinéző nőt megismertem ismerősök, barátok által, vagy csak szimplán.

Mivel jól nézett ki,beskatulyáztam egy bunkó, hülyének, aki minden pasinak a lelkébe tipor. Mikor megismertem, ennek pont az ellenkezője derült ki, hogy egy kedves, aranyos, szeretetreméltó lánnyal állok szemben.


Ezek a lányok megkérdezték burkoltan, vagy nyíltan, hogy mit gondolok róluk, akkor elmndtam, hogy elkövettem egy hibát, amiből próbálnék kimászni, mégpedig azt, h első benyomásra elítéltem. Magam sem tudom, miért, de egy nagyképű, arrogáns lánynak gondoltam, de eléggé nagy csalódást okozott, pozitívan. Mivel már jobban megismertem, rájöttem, hogy ő egy olyan nő, aki nemcsak szép, de rendben van belső értékek terén is, tehát egy kedves, aranyos, szeretetreméltónak ismertem meg.

Persze ezt kissé mosolyogva tálaltam, hogy ne tűnjek bunkónak...


Aztán később ezek a csajok bevallották, hogy tetszett is ez az őszinteség, mert már k.vára elegük volt az olyan pasikból, akik agyon dicsérték őket csak azért, hogy megfektessék őket.

Ettől függetlenül nem jöttem össze egyik lánnyal sem, de nem is ez volt a célom.


Az lenne a kérdésem, hogy Ti mit szólnátok egy ilyen szituációhoz?


kort is, köszönöm!



#35tz56zuu
2015. febr. 11. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit, új ismeretségeknél néhány hónap után elő szokott kerülni ez a kérdés, a munkahelyemen pont a napokban. Kaptam hideget-meleget. De adtam is :D

Szóval innen nézve semmi extra, szerintem jogos elvárás a másik embertől, hogy vállalja fel, amit gondol.


Amikor valakinek fűt-fát összehord valaki csak azért, hogy megfektesse, az már teljesen más kérdés, szerintem elég gáz. De hát ilyen is van, ezek a pasik a tutira próbálnak menni. És nem jönnek rá, hogy pont az ilyen viselkedéssel vágják el magukat.

2015. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sok semmit, nálam az esetek 99%-ában ez van, elsőre mindenkinek nagyon ellenszenves vagyok.

20/L

2015. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!